Kizlar hamilelik testi yaptım ikiside pozitif cikti ?

Sağol
Sağol duanı esirgeme

E o zaman sen kan ver o zaman inanırsın :) pozitif bu resmen hayırlı olsun.. Belki geçen ay ki kimyasaldı o da pozitif sonuçta..

Adetime yakin yaptım geçen ay yine pozitif çıkmıştı ama değilmişim. Şimdide dün adet olmam gerekiyordu test yaptım yine pozitif cikti. O yüzden emin degilim
Bence kesin var :)) sonuçta adette geçmiş,3 test pozitif.. geçen ayda böyle belirginmiydi ? Herhangi bi ilaç falan kullanıyomusun belki o testi etkiliyodur

Canım bu bayağı net çizgi, belki geçen ay da hamileydin de yerleşme kanaması oldu, test sonucunu merak ediyoruz

Canım bu bayağı net çizgi, belki geçen ay da hamileydin de yerleşme kanaması oldu, test sonucunu merak ediyoruz

Adetime yakin yaptım geçen ay yine pozitif çıkmıştı ama değilmişim. Şimdide dün adet olmam gerekiyordu test yaptım yine pozitif cikti. O yüzden emin degilim
Belki kimyasal gebelikti geçen sefer ki ve farkında olmadan gitti zaten ona sessiz düşük deniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…