kızlar halsizlik ve uykusuzluk varmı sizdede başımı kaldıramıyorum

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
kızlar çok yorgun hissediyorum kendimi uyumaktan alamıyorum kendimi iki gündür yatıyorum son haftadasın dedi doktor acaba ondan olabilirmi bu arada bebek iri ise normal doğum yapamayabilirsin dedi riskli olabilir dedi

bende 37+5 deyim ama sezeryan günüm 4 şubat çokmu geç acaba senin doktor son haftadasın demiş benimki ancak doğar dedi

ah canım o bendede var bütün gün uyuyorum nerdeyse azıcık klaksam gene uyum geliyo gözmü açamıyorum ama olsun bebişler gelince bu günleri araraız gibi geliy uyulaum bol bol

bendende aynen öyle gerçi ben gece uyuyamıyorum sürekli uyanıyorum hem tuvalet hemde sağa sola dönerken uyanıyorum kulağım yada kafam acıyo artık sürekli bi tarafa yatmaktan solada yatamıyorum kalbim sıkışıyo nefes alamıyorum ama sürekli halsiz ve uzanmak istiyorum

canımm bebeğin iriliğini ultrasonda anlayamadımı peki.yani kilosunu filan..
en güzeli sezeryan..kaydirigubbakcemile5
yalnız son aylarda fazla uyumak zehirlenmeye sebep oluyormuş bizim topicten bir arkadaşın annesi söylemiş..

kızlar pazartesi büyük ultrasona giricem net kilosuna bakıcam dedi doktor bebeğim 2 hafta ilerde gidiyor şuan 39 hafta 3 günlüğüm daha doğrusu 2 ayrı doktora gittim kendi doktorum 3kg 106 gr dedi diğer doktor pazartesi ultrasona sokucam dedi büyük ihtimalle iriyse sezeryan olucak dedi bekliyorum bakalım

Canım dikkat et kendine son haftaların normaldir...
Hayırlısı ile gelsin bebişin....
Bu arada ben de hamileyimmmmmmmmmmmmmm duydun mu bilmem

Canım dikkat et kendine son haftaların normaldir...
Hayırlısı ile gelsin bebişin....
Bu arada ben de hamileyimmmmmmmmmmmmmm duydun mu bilmem

canım biliyorum hatta sana özeldende mesaj attım almadınmı tekrar gözünaydın bebişini sağ salim eli ayağı düzgün kucağına almanı nasip etsin allahım bu arada chadii doğurdumu naptı:1hug:

canım biliyorum hatta sana özeldende mesaj attım almadınmı tekrar gözünaydın bebişini sağ salim eli ayağı düzgün kucağına almanı nasip etsin allahım bu arada chadii doğurdumu naptı:1hug:

EVET TATLIM CADIMIZ 19 OCAK PAAZARTESİ GÜNÜ SEZERYANLA DOĞUM YAPTI..
KIZIMIZ OLDU ADINI DA DERİN KOYDU CANIM....

SENİN BEBİŞİN ADI NE OLACAK:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…