Gelinlik Modelleri Kızlar Gelinliğimi Buldum! Bakın Bakın:)

merveciiiim bayıldım aşık oldum yaaa anlatamammm :) İlk defa bi gelinliğe vuruldummm..Hırsızlık yapsam kızar mısın..Gerçi diktirmeyi şu an için düşünmüyorum..Dİktirecek olursamm

hayalimdeki gelinlik işte 27 mart 2010da evleniyorum ve hemen bu modele başlıyorum sizce nasıl?hihoyyythihoyyythihoyyyt

Ambrosia - by Maggie Sottero

Arkadaşım çok saol bende senin bu mesajından sonra o siteyi dolaştım ve harika modeller buldum hatta birkaçını KK'lılar için paylaştım. Sen benden önce evlenecekmişsin. Bu modeli kaça diktireceksin konuştunmu gelinlikçilerler. Ben geçenlerde fikir edinmek adına bir modaevine gittim bizim burdaki ve bana hangi modeli gösterdiysem 700-800 lira dediler :lepi: ve ben çok mutlu oldum bu fiyatı duyunca. Zaten Çanakkale'de öyle ahım şahım modaevleri yok herkesin diktirdiği biryer var ordan sordum diğerleri ile görüşmedim bile...Çok işleme olmadığı için benim gösterdiklerime bu fiyat verdiklerini söylediler. Bu fiyatı duyunca nişanlımla gözlerimiz parladı resmen zemuszemus

merveciiiim bayıldım aşık oldum yaaa anlatamammm :) İlk defa bi gelinliğe vuruldummm..Hırsızlık yapsam kızar mısın..Gerçi diktirmeyi şu an için düşünmüyorum..Dİktirecek olursamm

tabiki hayır tam tersi mutlu olurunm:)

cnm benim ben çok yerle görüştüm kiralık fiyatı 1500 tl dediler hep belindeki drapeler e göğsündeki taşlar yüzünden tam napıçaz diye düşünürken tanıdık bulduk ve 1000 tlye dikiyor çok mutlu oldum vallahihoyyythihoyyythihoyyyt

bu arada hepinize görüşleriniz için çook teşekkür ederim benim için çok önemliydi:kedi::1hug:

Harika bir gelinlik bayıldım canım ..Tebrik ederim ...şimdiden mutluluklar diliyorum...

Sağol canımmm benimmm valla bu arada gelinlikçiler dikebilir mi ki aynısını aceba:)))

çok güzel model. dikildikten sonraki halinide görmek isteruzz. karşılaştrmış oluruzzemuszemus

çok güzel çok beğendim. benim temmuzda düğünüm. ben nasıl bi gelinlik giyeceğim hala muallakta.
diktirdikten sonrada fotosunu koy.
mutluluklar dilerim bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…