Kızlar gebelikte sık idrara çıkma

Svmlikedy

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2022
76
22
Kızlar 29 haftalık gebeyim çok sıkdrara çıkıyorum ama idrarım yok 1 2 damla ama her dakka tuvalete çıkma ihtiyacı duyuyorum ve akıntım su gibi çok geliyo sizce enfeksiyon olabilir mi ya da riskli gebelik yaşıyorum erken doğum ihtimali olabilir mi

Bence ya usuttun yada başka bişey var heleki akıntı sandığın su değilse eğer acil roktora git muayene ol bilemezsn

Bende çok sık gidiyorum enfeksiyon var bende kendine dikkat et ben ilac kullanmıyorum kendini ısıt her zaman sıcak tut tuvalete gittiğin zaman hemen peçete ile kurula hatta iç çamaşırina her zaman peçete kat ıslanmasin ve sıcak olsun diye kendini kurula böyle dene cnm 1 saat içerisinde farkı göreceksin çorapsız da kalma

Riskli gebelikten 4 gün yattım yeni her gün kan idrar verdim bide alttan muayene oldum 4 gün o sıra enfeksiyon kaptığımdan şüpheleniyorum
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşaallah kucağına alırsın sağlıklı sıhhatli afiyetle doğrudur belkide enfeksiyon ama sen yine de doktoruna danis bı ilaç bı bişey versin iyi ol

Vallahi 1 saate geçerse bütün dualarımı bugün sana ederim mahvoldum 2 gündür

Vallahi 1 saate geçerse bütün dualarımı bugün sana ederim mahvoldum 2 gündür
Bende var o yüzden biliyorum dene canım ısıt kendini tuvalette gidince çok dikkat et ama kuru çık pijamani değiştir mesela ıslanınca biraz ıslaklık kalınca bile her dakka tuvalete gidiyorum ben kendimden biliyorum insaAllah sağlıklı bir şekilde alırsın yavrunu kucağına cnm bazıları ilaç kullanıyor geçiyor diyor ama ben kullandım bende yine oluyor soğuk alma dedi doktor istersen ilaç yazim ben de bu sefer böyle denedim geçti ama sen yine nasıl rahatsan o yöntemi dene

Valla Allah razı olsun inşallah bugün çok dikkat edicem inşallah geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…