Kızlar gebelik olur mu sizce ?

omrum94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2022
786
443
29
Merhabalar
Vajinusmus ile olan sorunlarla beraber eşimin görevi dolayısı ile senede sadece sayılı birliktelik yaşıyoruz.
Takvimimde hamile kalma şansı yüksek gözüküyordu son birliktelik olduğumuzda ve sonrasında 16 gün sonra adet gördüm yani adet olduğunu düşünüyorum ama bu ay gecikti tecrübelerinize dayanarak soruyorum üstüne görme diye de bir şey varmış gebelik olma şansı var mıdır?

Merhabalar
Vajinusmus ile olan sorunlarla beraber eşimin görevi dolayısı ile senede sadece sayılı birliktelik yaşıyoruz.
Takvimimde hamile kalma şansı yüksek gözüküyordu son birliktelik olduğumuzda ve sonrasında 16 gün sonra adet gördüm yani adet olduğunu düşünüyorum ama bu ay gecikti tecrübelerinize dayanarak soruyorum üstüne görme diye de bir şey varmış gebelik olma şansı var mıdır?
Üstüne görme regl öncesi weya aynı günde pembe veya kahverengi renginde oluyor ayrıca ağrısız ve 2-3 sürüyor.. bu regliniz geciktiyse bir gebelik testi yapmanizi öneririm

Yumurtlama günümün son iki günüydü ve 14 gün sonra kanama meydana geldi tekrar regl bekliyordum bu ay fakat olmadı benim düzensizliğimde olmuyor normalde

Merhabalar
Allah yardımcın olsun bende çok çektim vajinusmus belasından ama şu an 3oglum var ve 4.gebeyim yeni sanırım merak etmeyin birlikte olmaya devam ettikçe yeniceksiniz aynı zmandada hamilelik olasılığı articaktir isterseniz bir g belik testi yapın olma ihtimali her zman var hayırlısı insallah

X