kızlar galiba hamileyim

sgumus

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
1.196
2
41
en son 3 şubatta adet oldum 7 martta olmam gerekiyordu ama gelmedi bende düne kadar psikolojik gecikti diye kendimi oyalıyıp durdum dün sabah idrar testi yaptım evde 2. çizgiyi gördüm sonra hemen kan testi yaptırdım değerim 275 çıktı doktorumu aradım değerin iyi olduğunu söyledi bebek var dedi ama ben hala inanımıyorum cumartesi doktoruma gidip ultrasonda bakıcaz ama sanırım bu bir hafta geçmek bilmeyecek daha kimseyede haber vermedik görmeden haber vermek istemiyorum umarım herşey yolunda gider. benim için lütfen dua edin :Saruboceq:

Son düzenleme:
Tebriklerr.Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasıp etsinn.DARISII BÜTÜN EVLAT HASRETı ıLE YANIP TUTUŞANLARIN BAŞINA ıNŞALLAHH

Rabbim gönlüne göre verir inşaallah herşeyin yolunda gitmesi dileği ile dualarımız seninle :) Allah ım isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguyu

çok teşekkür ederim arkadaşlar umarım her şey iyi gider cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum

hadi hayırlısı arkadaşım sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bizim içinde dua et olurmu

hadi bakalim hayirli haberlerini bekliyoruz. allah gonlune gore versin insallah. bize sonucu bildirmeyi unutma sakiiiinnnn :))))))

hadi bakalim hayirli haberlerini bekliyoruz. allah gonlune gore versin insallah. bize sonucu bildirmeyi unutma sakiiiinnnn :))))))

teşekkür ederim haber vermezmiyim pazar günü mutlaka gene yazarım gelişmeleri sizde benden dualarınızı eksik etmeyin kızlar

TEBRİK EDERIM ARKADASIMa.s..ALLAH SAGLIKLI SİHATLİ HAYIRLİ BİR SEKİLDE ALMAYI NASİP EYLESİN.DARISI BİZLERİN BASINA İNSALLLAH:Saruboceq:

canım tebrik ederim şimdi bebişinide görceksin inşallah bu hafta ayy çok güzell.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

teşekkür ederim allah tüm isteyenlere sağlıklı bebişler nasip etsin

ne mutlu sana tatlım.. babayıda senide tebrik ederim.. sağlıkla kucakla inşallah bebeğini....:Saruboceq:

teyzeleri dün kesemizi gördük minicik, doktorumuz geç döllenme olmuş dedi 5 haftalığız 2 hafta sonra kalp atışlarını duymaya gidicez herşey yolunda gider umarım allah tüm isteyenlere sağlıklı bebişler nasip etsin

tebrk ederim allahım sağlıkla kucağına almayı nasıb etsin hepimizin tüm anne adaylarının:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…