kizlar fikirlerinize ihtiyacim var bugn 2li test yaptirdim..

H

hell

Ziyaretçi
slm arkadaslar bildigiiz gibi bebegim 12 hafta 3 gunlk bugun dr ense olcumu yapti ve 1.78 cikti dr cok guzl dedi hersey biz 3 ve ustunu tehlikeli bulyruz dedi ben kan testin ihtiyac duymuyrum ama sen istersen yaptr dedi yarin yaptricam icimde bir sey kalmasn dr ne kadar iyi desede ilk hamilelik herseyi dusnysun..

sizlerinki nasil cikmisti kizlar sizce nasil??

slm arkadaslar bildigiiz gibi bebegim 12 hafta 3 gunlk bugun dr ense olcumu yapti ve 1.78 cikti dr cok guzl dedi hersey biz 3 ve ustunu tehlikeli bulyruz dedi ben kan testin ihtiyac duymuyrum ama sen istersen yaptr dedi yarin yaptricam icimde bir sey kalmasn dr ne kadar iyi desede ilk hamilelik herseyi dusnysun..

sizlerinki nasil cikmisti kizlar sizce nasil??
slm hell bende sali gunu yaptirdim 11 hafta 5 gunluk benimkide 1.1 milim dedi dr cok iyi dedi hersey cok guzel sukur burun kemigi falan gelismeye baslamis bunlar hep iyiye isaretmis gelisimi guzel dedi o minicik vucudu gobisi kollari ufacik kalp atisi mahvetti beni aglamamak icin zor tuttum kendimi yuzde 80 ni ulturasyonla belli oluyomus zaten kan tahliline gerek yok dedi bana bende tamam dedim bence aklina kotu sey getirme bak hersey yolundaymis biseyi yoktur olsa isterdi kan testini bence gonlunu ferah tut Allah buyuk canim hem engelli olacak dese aldirabilcenmi o bebegi bunu cok dusundum ben kiyamazdim sonucta saglikli dunyaya gelip engelli olanda var benim kaderim der razi olurdum o yuzden aklimiza kotu seyler sokmayalim annemin dedigi bizim zamanimizda ulturasyonda yoktu testte cok sukur sagliklisiniz dedi yani diyecem Allah vermesin olacagi varsa her sekilde olur sen gonlunu ferah tut arkadasim aklina kotu sey getirme bebislerimiz saglikli ve bizimle sukur dr kotu bisey dememis iste korkmanada gerek yok tatlim byyyyyy kib

canım genelde ikili testle beraber kanda istiyorlar ama demekki doktorun gerek görmemiş değerinde gayet güzel bence yalnız kan verirken ense kalınlığının ne zaman ölçüldüğünüde söyle bildiğim kadarıyla iki üç günde kan testininde yapılması lazımdı

benimde 1.6 cıkmıstı allaha sükür doktor iyi olduğunu söylemişti.

benimde dün bebişimin ense kalınlığı ölçüldü....13+2 iken...zaten 14 haftaya kadar yapılıyormuş bu test....Allahıma çok şükür 1.4 çıktı...doktorum çok güzel dedi....ama ben gene de ikili test için kan verdim....

bende 11+6günlükken yaptırdım.ense kalınlığı 0,9mm çıktı çok güzel dedi doktorum.2,5 üstü riskli dedi benimkide.benim yaştan dolayı bakılması gerekiyodu 2li testime.bende yaptırdım.sonuç negatif çıktı.çok güzel dedi.inşallah 3lüde aynı çıkar.
peki bişey sorucam kızlar ya.3lü test fiyatı nekadar sordunuzmu?yaptıran varmı?benim gittiğim hastane140tl dedi.bana yüksek gibi geldi.

X