Kızlar fikirlerinize ihtiyacım vaarrrrr :)

dlrkn

Gel bebeğim artıkkkk
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2013
29
0
Merhaba arkadaşlar 9 aydır korunmuyoruz. Bebişi göremedik malesef hala. Şimdi şöyle bir durum var ve ben çok heyecanlanmak istemesemde acaba diyorum.. Bundan 3 ay öncesine kadar benim adetlerim her ay 1 gün atarak gelirdi. Yani atıyorum 10 Ocakta adet olduysam 9 Şubatta gelirdi diğer adetim.. Fakat son 3 aydır gelen adet tarihlerim şöyle;
25 Kasım 2012
20 Aralık 2012
16 Ocak 2013
Bu düzene göre benim 11 Şubat-12 Şubat gibi adet olmam gerekiyor. Bugün 14ü ve bende hala birşey yok.. Fakat çok heveslenmekte istemiyorum :KK43: Sonu hüsran olur diye korkuyorum..
Şimdi size sorum acaba adet günlerim eski düzenine dönüyor olabilir mi yani 15inde mi adet olacağım acaba yoksa hamişmiyim :) Bilemedim ki vallahi kafam çok karıştıı..
Adet gününden 1-2 gün önce-sonra gebelik testi yapıp çift çizgiyi görenler oldu mu onu merak ediyorum çünkü en sağlıklı adetin gecikmesinden 1 hafta sonra sonuç verdiği söyleniyor..
Ay kızlar vallahi bi acaip oldum bi yorum yapın bi içime rahatlatın yaaaa :)

bende seninle aynı durumdayım ama 3 gün önce test yaptım cıkmadı bi iki gün daha olmazsa tekrarlıcam . herkesde aynı olmuyo kiminin 7 gün önce çıkıyo kiminin günlerce gecikse bile cıkmıyo. bu ay bende tam hesaplayamıyorum günümü o yüzden senn gibi kafam karısık

Vallahi şaşırdım yaaaaa :KK43: Son 3aya göre gelicekse gelmesi lazımdıııı ama normal düzenine dönerse daha 1 günü var ama bende hiç sancı vs yok, ki ben her ay acillik olup iğne vurulan bir insanım sancıdan.. Eşimde kendi kendini tribe sokma bekleyelim 16sında gelmezse yaparız diyoo ama ben test yapmaya da korkuyorum tek çizgiyi görmek istemiyorum artıkkk :KK43: Canım inşallah hamişsindirr yaaa Allahım isteyen herkese nasip etsinnnnn

beklemek cok zor canım ya ben sabredemiyorumki elimden gelse sürekli test yapcam :) hayırlısı olsun inşallah 1 gün daha bekle olmazsa bi dene testi inşallah 2. cizgiyi hemen görürsün dediğin gibi Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin.

Öyle yapıcam artık ama şöyle hani insan yutkunamaz ya bi yumru olur boğazında öyleyim sürekli kontrol ediyorum hastalandımmı acaba diye :) Ne temizlik ne yemek hiç birşey yapasım yok :)) Aklım sadece bebişteee sigara bile içemiyorum eğer hamileysem bişi olur bebişime diye yakıyorum söndürüyorum resmen :) Allahım uyusam uyansam ayın 17si falan olsa nasıl güzel olur yaaaa :)))

aynı durumdayız benimde sürekli aklımda olacakmıyım oldummu :S annem bile günde kaç kez arıyo oldunmu diye . sürekli hayırlısı demekten baska bişe gelmiyo aklıma. İnşallah güzel haberler veririz :)

Ben kimseyi heveslendirmiyim diye haber vermedim vallahi bi tek eşim biliyo bende onun başının etini yiyorum 15 dkda bi mesaj atıp hala gelmedi diyorum :KK70: En son gelen mesaj aynen söyle ' Bebeğim aylardır gelmesin gelmesin diyip duruyosun şimdi gelmeyince neden sinir stres yapıyosun bırak gelmesin işte ne güzel ' yazmış :KK70: Sinir oldum eşşek sıpasına gamsız bu kocalar yaaa bizim gibi hissedemiyolar bizim kadar üzülemiyolar sevinemiyolar uyuz şey nolcakkkkkk

:KK70:DDD güldürdün beni ya evet aynen dedigin gibiler ama ben bu ay hiç çaktırmıyorum hasta olcam dedim ümidini kırdım olursa süpriz olur diye. annemde sagolsun günümü benden iyi takip ediyo :KK70:D

Ay bende mesaj atıp hastalandımmı desem acaba bak bu fikir daha çok hoşuma gitti haahah :KK70: Birazda o sinir olsun yaaaa hep ben mi olcammm evet evet ben mesaj atıp hastalandım diyim :KK70::KK70::KK70:

belli olsaydı ben bugun dogum günü hediyesi olarak söylicektim ama çıkmadı :KK43: ama ümidimi yitirmiyorum :KK70: olursa süprizzz olacak :KK70:

En güzel hediye olurdu canım yaaa :) Bence sen bi test yap vallahi içimden bi ses hamiş olduğunu söylüyo ama bilemedim ki ben şimdi :KK43:

Olsun yitirme umudunu eninde sonunda olucak ben hep öyle diyorum kaçarı yok öyle veya böyle yapcam oğlum seni diyorum her zaman :KK70:

akşama bi daha denicem sırf süpriz hediye olsun diye inşallah güzel haberlerimzi paylaşmak nasip olur :) dediğin gibi öyle yada böyle olcakk :p :KK70:DDDDDDDD

Merhaba Kızlar,

Ben aranıza bugün katıldım ama yaklaşık 5 gündür her birinizin yazdığı tüm yorumları okudum :)
Bende sizlerle aynı durumdayım, yani meraktan ölmek üzereyim :KK43:
Normalde de çok çok sabırsız bir kişiliğim var ki konu bebek olunca çok daha sabırsız oluyorum.
Hesaplarıma göre 19 Şubat benim regl günüm.
Ama ilginç olan geçtiğimiz cumartesi her ay regl olduğum gibi bir bel ağrısı hissetmeye başlamam. Yani regl günümden tam 10 gün önce. Sonrasında sırası ile bu belirtiye karın ve kasık ağrıları eklendi. Hatta bir ara böbreklerim mi ağrıyor diye düşündüm. Bugün ise belim ve karnım hiç ağrımıyor denebilir ama gögüslerim çok sızlıyor ki ben regl dönemlerimde hiç bu sıkıntıyı yaşamadım. Birde son olarak sürekli vajinal ıslaklık hissediyorum. Sizce test yapsam yani regl günümden 5 gün önce çıkar mı fikir almak istedim. Regl öncesi sonuç veren testler var yazılmış ama ben negatif sonuç görmekten çok korkuyorum. Benimle fikirlerinizi paylaşır mısınız? Desteğinize ihtiyacım var :KK43:(

Merhaba Kızlar,

Ben aranıza bugün katıldım ama yaklaşık 5 gündür her birinizin yazdığı tüm yorumları okudum :)
Bende sizlerle aynı durumdayım, yani meraktan ölmek üzereyim :KK43:
Normalde de çok çok sabırsız bir kişiliğim var ki konu bebek olunca çok daha sabırsız oluyorum.
Hesaplarıma göre 19 Şubat benim regl günüm.
Ama ilginç olan geçtiğimiz cumartesi her ay regl olduğum gibi bir bel ağrısı hissetmeye başlamam. Yani regl günümden tam 10 gün önce. Sonrasında sırası ile bu belirtiye karın ve kasık ağrıları eklendi. Hatta bir ara böbreklerim mi ağrıyor diye düşündüm. Bugün ise belim ve karnım hiç ağrımıyor denebilir ama gögüslerim çok sızlıyor ki ben regl dönemlerimde hiç bu sıkıntıyı yaşamadım. Birde son olarak sürekli vajinal ıslaklık hissediyorum. Sizce test yapsam yani regl günümden 5 gün önce çıkar mı fikir almak istedim. Regl öncesi sonuç veren testler var yazılmış ama ben negatif sonuç görmekten çok korkuyorum. Benimle fikirlerinizi paylaşır mısınız? Desteğinize ihtiyacım var :KK43:(

Canım valla bel ağrısı değil ama bende bugün kasıklarımda bir kaç kez batma hissettim.. Test inatlaa yapmıyorummm bende negatif görmekten korkuyorum çünkü.. Bence bekle canım valla..
O vajinal ıslaklık bende de var 2 gündür. O yüzden sürekli adet mi oldum diye kontrol ediyorum. Ama şöyle bir şey var normalde adetimden 2-3 gün önce yine akıntı olurdu ama o biraz daha sarımsı ve çok hafif kokulu olurdu.. Bunda öyle birşey yok..
Anlamadım yani canım bende sabırla ve inatla bekliyorum pazartesiye kadar bekliycem bakalım ondan sonra hala adet olmazsam yapıcam ben sana da bekle derim.. Evde yaptığımız testlerin normalde bile yanılma payı varken 10 gün önce daha fazla olur bence hani hamiş olabilirsin negatif çıkar üzülürsün gerek yok boşver düşünmemeye çalış ferah tut içini derim ben..

Canım valla bel ağrısı değil ama bende bugün kasıklarımda bir kaç kez batma hissettim.. Test inatlaa yapmıyorummm bende negatif görmekten korkuyorum çünkü.. Bence bekle canım valla..
O vajinal ıslaklık bende de var 2 gündür. O yüzden sürekli adet mi oldum diye kontrol ediyorum. Ama şöyle bir şey var normalde adetimden 2-3 gün önce yine akıntı olurdu ama o biraz daha sarımsı ve çok hafif kokulu olurdu.. Bunda öyle birşey yok..
Anlamadım yani canım bende sabırla ve inatla bekliyorum pazartesiye kadar bekliycem bakalım ondan sonra hala adet olmazsam yapıcam ben sana da bekle derim.. Evde yaptığımız testlerin normalde bile yanılma payı varken 10 gün önce daha fazla olur bence hani hamiş olabilirsin negatif çıkar üzülürsün gerek yok boşver düşünmemeye çalış ferah tut içini derim ben..

Regl OlDunuzmuu Kızlar :) gunaydın

O halde test yapmıyor, birbirimize destek oluyor, Allah'a bu güzel Cuma gününde bolca dua ediyoruz :)

O halde test yapmıyor, birbirimize destek oluyor, Allah'a bu güzel Cuma gününde bolca dua ediyoruz :)

Aynen canım valla :) Hayır şimdilik naz da yapıyorum kocişeee bak oğlun üzülür bak öyle olur bak böyle olur diye şimdi negatif çıkarsa onu da yapamıcaaamm ah ahh :KK70:D

kIZLAR BENDE BU AY 2 HAFTA ONCE ADEt oldum neden sızce :S ve adet gbıde degıl
bana yerlesme kanaması gıbıme geldı

X