Kizlar evde makyaj yapar mısınız?

tam belli olmuyor resimde ama cok güzel bi kiza benziyorsun cnm masallaj

evli değilim ama mutlaka evde oldugumda dahi gözüme kalem çekip ruj sürerim. normal zamanda ise allıgım rimelim de işin içine eklenir :) zaten cok abartı yapmadığımdan doğal halimle arada ucurum olmuyor.. herkes bu sekilde düşünüyor :)

İştede evdede eşimle sıradan dışarı çıkışlarımızda da asla makyaj yapmam. Çünkü üşeniyorum resmen eşimde çok aşırı makyaja karşıdır. Ama özel günlerde yada içimden geldiğinde yaparım her seferinde herzaman yapsam diye düşünürüm ama en fazla 3 gün sürer sonra yine bırakırım. Ama eşim göz makyajı yapınca çok beğenir daha sık yapsana sen yaptınmı çok dozunda yapıyorsun yüzün rengarenk olmuyor diye söyler.

evdeyken makyaj yapmam, ama pijamalarımla bakımlı bakımlı durmayı çok severim
günlük peelingimi yapıp kremlerimi sürünürüm
nivea dudak kremimi sürürüm, bazen ruj da sürerim
ama fondöten, pudra, kalem, far vs.. sürmem

Yüzüme nemlendirici krem, göz kalemi ve rimelden oluşan makyajım dışında makyaj yapmıyorum zaten...
Evdeyken makyaj yapmam ama sevgilimle kamerada konuşurken göz kalemli bir makyaj yaparım
Hele kavga etmişsek aramız bozuksa o konuşmalarda daha da süslenirim saçımı da yaparım çıldırtırım

dışarı çıkmıycaksam yapmam tabiki evde,ama dışarı cıkarken hep yaparım bakkala falan gitmeler hariç :)

Ben sarışınım ve makyajsız çok soluk gözüken bi cildim var.Hatta gören sorar hastamısın diye

Normal hayatımda severim makyajı.Fondoten çok mecbur kalmadıkça kullanmam.Rimel ve allık vazgeçilmezimdir.Gayet sade makyaj yapıorum ama evde yapmıyorum yinede.Tarz meselesi benim gelmiyor içimden.Evlenince yaparım diye düşünüyorum ama eşim gelmesine yakın bi çekidüzen veririm kendime.Bi rimel allık sürerim en azından hastamısın diye sormasın eşim diye

Sadece rimel sürerim dışarı cıkmayacaksam, canım sıkıldıysa.
çok çok bunaldıysam kalem sürerim.
zaten dışarı çıkarken bile makyaj yaptığım 40 yılda 1.

benim bir kuzenim sabah kalkar kalkmaz kalın bir göz kalemi eşliğinde makyajını yapar. hatta küçük oğlu annesini uyandırıp elinde kalemi vermiş bir kere makyajsız çok farklı geliyor herkese alıştık

ben hafta içi işe giderken makyaj yaptığımdan evdeysem yapmam. evli olsaydım da yapmazdım sanırım. duyduğum kadarıyla da eşler evde bayanları doğal haliyle görmek istiyormuş.. ama parfüm falan sıkarım

Aaahh ahhh azıcık makyaj yapanlardandım. Mesela fondötenim hiç olmadı. Ama bi halt edip hiçç gerek yokken gencecik yaşımda dolguya merak saldım. Gittim elmacık kemiğime dolgu yaptırmaya, doktor elmacık kemiklerin dolarsa gözün çukurda kalır oralarıda dolduralım dei. Tamam dedim. Demez olsaydım. 10aydır nurtopu gibi göz altı morluklarım var. Öyle kalıtsal morluk değil. Normal dursa hayatta kapatmam kalsın öyle ama insanlar ne oldu kaza mı geçirdin, göz altına bişey dökülmüş :) ya da makyajın çok akmış dedirtecek kadar dikkat çekiyor maalesef. O nedenle artık bakkala giderken bile göz altı kapatıcısı, fondöten , pudra kullanıyorum. yine de tam kapanmıyor Benim gibi az makyaj yapan doğallığı seven biri için tam bir işkence. En üzüldüğümde cildime zarar veriyor olmam ama mecburum

zaten hergün işe giderken yapıyorum bi de evde yapsam ne olur bu yüzün hali...eve gelir gelmez temizleyip yıkıyorum bişey de sürmüyorum haftada bir maske yaparsam ne ala.
ama geçen yıl bi kez makyajsız gitmiştim herkes hastayım sanıp geçmiş olsun demiştio gün bu gün makyajsız çıkmam abi
kapatıcı fondoten allık rimelllllllll bej rengi far rujjjjjjjjjj eyeliner hepsi benim bebeklerimmmmm

Evde yapmam. Ama gözaltımdaki morluklar dikkat çekici ölçüde gözüme batıyorsa kapatıcıyla kapatıp rimel sürerim. Dışarıya giderken de makyajsız çıkmam.

Benim kirpik diplerim kirpiklerim filan siyahtır zaten kalem çekmesem de hafif çekilmiş gibi görünür evde asla makyaj yapmam dışarı çıkına da göz makyajına önem veririm uğraşırım onun dışında allık ve parlatıcı sürerim bazen dudağıma bir şey sürmem gözler çok belirgin olunca dudağın dikkat çekmemesi için. Fondöten, pudra filan hiç kullanamam sürdüğüm günün akşmına nur topu gibi sivilcelerim çıkar çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…