Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.267
3.002
Kızlar bazıları buraya bunu yazdığım için bana kızabilir ama sormak durumundayım ben 23+1 . haftadayım doktorum kendini zorlamadığın sürece 8. aya kadar ilişkiye girebilirsin demişti tabi tedbirli davranıyoruz ama tamamen kessekmi artık aranızda artık ilişkiye girmeyen varmı doktorunuz kacıncı aya kadar müsade etti??:uhm:

benim doktorum hic bi sey demedi vallaha
oglum da da bi sey demedi hic bi zaman oglumda hersey normaldi da
simdi bunda hic istegim yok istek oldugu zaman da esim de istek yok bende anlamadim gitti :)
bi epey zamandir is yok anlican :)

doktorum bana herhangi bi zamana kadar şöle yap demedi. olabilir dedi yasaklamıyorum dedi neden yasaklasın ki bazıları erken doğum olur dıyo ilişkide bulununca diye. ama ben biraz netten bakmıştım böle bişi yok yazıyordu, ama problem olanlarda sölüyolarmış yasak diye, yasak olanda var hemde daha 2 aylık hamile iken sölemiş dr. benim bi tanıdığıma...

iLiŞKi YASAK DİYE BİRŞEY YOK AMA,
ÇOZ ZORLAMAMALISINIZ KENDİNİZİ...
BURADAN BİR ARKADAŞIMIZIN 24. HAFTASINDA KANAMASI OLDU. ( Durumu riskliydi sanırım )
KANAMA OLDUKTAN SONRA YASAKLANIYOR, ONDAN ÖNCE YASAKLAMA YOK AMA,
DiKKAT EDİLMESİ KONUSUNDA UYARILAR VAR.
TEK BEBEĞE HAMİLE OLAN ARKADAŞLAR SON 1 AY YASAK....
İKİZ ve ÜSTÜGEBELİKLERDE SON 3 AY YASAK...

Ben de sakıncası yok diye biliyorum yani düşük tehlikesi falan yoksa yasaklamıyorlar. Sadece dikkat etmek gerek bende açıkcası bazen tedirgin oluyorum çünkü karnım acıyor artık bundan sonra ne yaparız bilemiorum

..............................................................................

evet benim de karnimda agrilar var sanki cekiolar gibi karnimi oglumda hic olmadi boyle
neyse allah buyuk
allah kocalarimizi sabir versin

ya valla bendede hiç istek yok.ee istek olmayınca o işte biraz zor oluyor :eek: .bizdede uzun bi süredir tık yok yani.zavallı kocacım duvarları tırmalicak bu gidişle :smiley-cool:

valla benim doktorumda bişi demedi ama kocalarımız sanırım biraz korkuyolar bu konuyu görmek şaşırtı beni cünkü dün eşimle konuşuyorduk 3 hafta birlikte olamadık bende bir sorun olmadıgını kitaptan ve internetten buldugum yazıları okudum cocuga bişi olucak diye korkuyodu ee haliyle bizde duygusalız 3 hafta gecmiş rahatsız oldum ve dayanamadım patladım artık tuhaf hissediyor insan yaa evde iki arkadaş gibiydik neyseki eşimi ikna ettim konuştuk oda rahatladı kızlar bu konuyu eşinizle konuşun onlar anlayamıyor ne yazıkki sizden bekliyorlar eşim bana öyle dedi sen söyliyceksin rahat edicem ne biliyim ben dedi korktum dedi neyseki atlatık artık bu durumu yoksa eşiniz ve bir süre sonra sizde rahatsız olucaksınız ben cok rahatsız oldum neden benle ilgilenmiyor diye meger sorunumuz buymuş..
cekinmeyin eşinize bu durumun dogal bir sürec oldugunu ve sizinde buna ihtiyacınız oldugunu söyleyin cocuk korunuyor zaten korkmasınlar kızlar tabiki doktorunuz yasakladıysa o ayrı...

canım bencede onlara anlatmak lazım kesinlikle onlar bizden daha fazla tedirgin oluyorlar bu konuda... Canım bir sorun yoksa kendini zorlamadan birlikte olabilirsin fakat son 3 ay içine akmaması gerekiyor sıvının umarım anlatabilmişimdir.

aranızda tuhaf olan benmi varım yaa :KK43: ben hamile kaldığımdan beri hormonlarım arttı:) hiç bir sıkıntmızda yok.yanlızca biraz ağırlaştım :)) sadece rahatsızlığımız birlikteyken bebişimin tekmelemesi :))))

bendede bu konuda istek yok sadece kendimde sanıyodum diğer arkadaşlardada isteksizlik yaşayan varmış benim dr da bişi demedi bebeğe bişi olacak diye kendini kasarsın korkabilirsin ama sorun olmaz dedi bu konuda zaman zaman sıkıntı yaşıyoruz inş doğum sonrası geçer :))

kızlar bizdede durum çok farklı değil...
ilk zamanlarda bulantıdan halsizlikten sürekli uyuma halinde oldugumdan bişi yapamıyorduk, şimdide göbeğim buyudukçe eşim çok tedirgin oluyor...zaten bendede hiç istek yok...anlayacağınız bizdede uzun zamandır tık yok...
doktorum ilişkinin hiç bir sakıncası olmadıgını söyledi...ne yapalım artık idare edicez..

Valla Beenimde Tek Sorunum Isteksizlik Eşim Hatirlatmasa Aklima Gelmez.ama Eşimle Herşeyi Paylaşiyorum Isteksiz Olduğumu Falan Sağolsun çok Anlayişli Davraniyo.ama Yinede Eşleride Memnun Etmek Lazim Yoksa Bilemiyorum Yani.şaka şaka

aranızda tuhaf olan benmi varım yaa :KK43: ben hamile kaldığımdan beri hormonlarım arttı:) hiç bir sıkıntmızda yok.yanlızca biraz ağırlaştım :)) sadece rahatsızlığımız birlikteyken bebişimin tekmelemesi :))))

canım senle ben tek istekliymişiz duruma bakılırsa :roflol::roflol:

biz herhangi bir sorun yasamiyoruz aslinda.. sadece esim gecen sefer pisman oldum dedi..kendimi neden tutmadim die kiziyorum kendime dedi.. ne biliim tuhaf oluyo insan sanki bebegin önünde yapiomussun gibi :-) bi de o esnada kimildarsa daha kötü oluyo insan .. simdiden sonra azaltacagimizi düsünüyorum..

bendede bi istek artışı oldu anlayamadım gitti:))) ama bizimde içimiz rahat etmiyo fazla sarsmadan dikkat ediyoruz yani

korkmayin yahu bi sey olmaz allahin izniyle
esiniz netsin yazik be nasil dayancak dayanirim der ama zor dayanir vallaha

Kızlar bizde durum bayağı farklı 6.ay dolmak üzere biz sadece 4.ayda bir kez birlikte olduk onun sonucunda da çok pişman olduk :KK43:( Herkezin düşüncesine yada davranış şekline tabiki saygılıyım fakat ben kendimce pek hoş bulmuyorum bu durumu zaten eşimde korktuğu için hiç sık boğaz etmiyo beni sağolsun artık doğuma kadar böyleee

X