Kizlar Erken Doğum Riskim Olabilirmiş:(((((

u2rem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
2.749
1
kızlar bu gece inanılmaz baş ağrım vardı uyyamadım tüm gece sabah minoset alıp uzandım kaltığımda başağrım geçti ama az önce iç çamaşırma bikaç damla kan geldiğini farkettim hemen doktoru aradım bebeğin hareketlerinde bi azalma hissediorsan acilen hastaneye git kalp sesini dinle dedi bende şu an bile hareketli dedim karnında sertleşme varmı diye sordu yok dedim o zaman dinlen istirahat et ama bebek hareketlerini mutlaka takip et dedi bir anormallik olursa acil hastanaye gidecem...erken doğum işareti bu dedi Allah ım çoook korktum çünkü daha 30+4 günlük:1no2:....ama bebeğimin hareketleri normal çok şükür....

Canım bnm arkadasımda 28 haftalık erken doğumdan yatıo evde hicbisi yapmadan doktor sadece tuvalete gidiceksin dedi onada ..Stres yorgunluk sinir ev işi bu tür olaylardan biraz kendini kollamaya calıs cnm pek bilgim yok ama allah ins sorunsuz bi sekilde kucagına verir bebişini ...

canım bence hemen bi doktora git.kafanda soru işaretleri kalmasın.belki doktor ilaç verecektir.yada önerilerde bulunacak.telefonda olmaz bi doktora görün.bebeğin hareketliyse iyidir ama yinede bi doktora görünmelisin.

teşekkür ederim kızlar birazdan gene de içimi rahatlatmak için kalp sesini dinlemek için gideceğim hastaneye...

geçmiş olsun öncelikle..bence hastaneye gitmeyi ihmal etme..sonrada sürekli sırt üstü uzanıp dinlen..inşallah her şey yolunda gider.yolun fazlasını atlatmışsın az kalmış..biraz daha fazla kendine dikkat ederek sorunsuz bi şekilde hamileliğini devam ettirirsin umarım.

Geçmiş olsun canım yaaa.. muhakkak bi doktora görün seni daha iyi aydınlatır..
hiç kendini yorma yat dinlen stres yapma sakın canım allahın izniyle hiç bişey olmaz dualarım seninlee
...Şeniz

geçmiş olsun canım ya bence hemen dr git bı gorun derım haberdar et bızı kendını yorma kafana takma hiçbirseyi ok canıım

canım benim çok geçmiş olsun. dikkatli ol çalışma artık evinde istirahate çekil. inşallah anormal bi durum yoktur.erken doğum filan yapmazsın. doktora gittiysen eğer nasıl olduğunu merak ettim. gelince yaz mutlaka.

Gecmis olsun canim.ALLAH yardimcin olsun insallah zamaninda dogurursun canim.Dualarimiz seninle .....insallah hic birseyin yoktur.hersey yolundadir üzme kendini

Arkadaşım çok korkma allah korusun erken doğum bile olsa 30 haftada doğan bir bebek %90 sorunsuz yaşıyor.Doğum kilosu önemli, için rahat olsun...Korkuyorsun haliyle allah bebeğini sana bağışlasın...

dogumu istarehat ederek geciktire bilirsinin akıntılara ve sancıya dikkat edersen korkmadan tamamlarsın arkadasın dedigi gibi 34 haftada dogdu küveze bile yatırmadan eve geldik korkma ve sakin ol hic bir sey olmaz allahın izniyle

annammm kızzz gecmiş olsunnn aaa inanmıyorum gec gördüm canım yaa dikkat et kendine aman diyim

ben de yeni gördüm şok oldum walla... iyi haberlerini bekliyoz cnm yaa.. bizi merakta bırakma .. inş. bişey yoktur , sağlıcakla vaktinde alırsın bebişini kucağına ...

Canim Geçmişolsun çok.
Plasentada Problem Var Miydi? Hiç Ayrintili Ultrasonda Plasenta öndedediler Mi=? çünkü Genellikle Kanama Bu Yüzden Olur Son Dönemde..ilişkiye Girmişmiydiniz?
Aman Dikkat Et Kendine,hep Yat,kalkma Yataktan..sabir Canim....ben De Ayni Durumdayim,hep Yatiyorum Malesef....

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim hastaneden geldik şimdi çook şükür bebişte herhangi bir anormallik yok kalp sesini dinledik bikaç saatte kontrol altında tutmak istediler bebeğin hareketleri gayet ii :dance:kanamam durdu bu arada pazartesi dr.uma da gideceğim ayrıca...45 günlükken de kanamam olmuştu o zaman düşük tehlikesi tanısı konmuştu ve istirahat verilmişti bikaç hafta hiç bişi yapmadan yatmıştım şimdi gene istirahat etmemi yatakdan çok mecbur kalmadıkça kalkmamam gerektiğini sölediler...ya en az 6-7 hafta daha idare etmem dikkatli olmam lazım...a.s.

buyuk gecmıs olsun canım .her seyın ıyı gıttıgıne sevındım INSALLAH saglıkla gecırırsın 6-7 haftayıda.....kendıne ıyı bakkk .....aman kendını yormaa.....:1hug:

geçmiş olsun canım,umarım bir sorun çıkmadan bebeğini zamanında kucağına alırsın.

cok gecmis olsun cnm yeni girebildim siteye ve yeni gordum yazdıklarını
mutlaka doktor kontrolunde ol cnm
cok da kafana takıp uzulme..
ben o duyguları ilk gunden beri yasıyordum ama Allahın izniyle bebislerimize birsey olmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…