Kızlar ergen gebelik testime bakar mısınız lütfen

Kaset test yaptım erken gebelik testi yanıltıyor diye okuduğum için yapmadım ama jasık ağrısı bel ağrısı akıntı hepsi 2 gündür çok fazla birde adetim düzenlidir yani
İlk hamileliğimde adetime 6 gün kala erken gebelik testi yapmıştım. 6 sene önceydi anında çift çizgi çıkmıştı. Başka bir markaydı ama… bilemiyorum… yarın başka markayla tekrarlayacam. Buarada iki haftadır kasık ağrısı ani batmalar bel ağrısı çekiyorum. Çok akıntım da vardı ama bir anda akıntı kesildi. Bilemiyorum artık. Hayırlısı…

Neden öyle düşünüyorusunuz? Başınıza geldi mi acaba böyle bir durum? Üzüldüm ya…
Pozitif testlerde daha pembe bir çizgi çıkıyor, renksiz çizgilerin yalancı pozitif gösterdiğini gözlemledim. Size tavsiyem, şu erken testleri değil de kaset testleri kullanın. Onlar daha güvenli sonuc veriyor. Onlarda da ilk 10 dakikada belirmeyen çizgileri görmezden gelin. İnsallah yarın pozitif sonuc görürsünüz

Anladım. Hayırlısı olsun artık. Sağolun

Kızlar testi tekrarladım. Maalesef gebelik yok. Comfort erken gebelik testine güvenmeyin derim…

Eklentiler

• 27E22D4F-3E01-4D82-B022-DC98F3CE1752.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 378
En garantisi kan canım hu test ne yazık Kİ geçen ay beni de yanılttı hayalet çizgi vardı ertesi gün kan verdim daha akşamına regl oldım

Benimde böyle kalbim kadar temiz
Bundan sonra biraz ara vereceğim… buralarıda okumayacağım… kafamı dağıtacam inşallah… bir daha erkenden test yapmıcam… hayırlısı olsun hakkımızda. inşallah en kısa zamanda nasip olur. Bu ay kesin emin oldum belirtilerinde yalan olduğunu… iki haftadır kasık sancısı bel ağrısı çekiyorum … hepsi yalan resmen.

Bende aynı kararları veririm bu ay geçen aydan beri o kadar belirtiler yaşadım ki hep bir heves sorması tam bir hayal kırıklığı oldu dünden beri depresyondayım yataktan çıkmak istemiyorum Allaha da isyan etmek istemiyorum ama işte hakkımız da hayırlısı olsun vardır bunda da bir hayır

Kafanı dağıtıp boş bırakıp hamileliği düşünmediğinizde oluyo denendi kanıtlandı ben de senin gibi günler önceden test yapardım ama sonra kafama takmadıgım testleri attıgım zaman bebeğim geldi

İnşallah öyle olur canım. Maşallah

O belirtiler zaten çok fena… kafaya takmayacağım diyorum ister istemez takıyorum… ama bu şekilde de her ay çok stresli geçiyor… en iyisi kafayı dağıtmak ve başka şeylerle ilgilenmek

O belirtiler zaten çok fena… kafaya takmayacağım diyorum ister istemez takıyorum… ama bu şekilde de her ay çok stresli geçiyor… en iyisi kafayı dağıtmak ve başka şeylerle ilgilenmek
Kesinlikle öyle o yüzden bu ay buraya da bakmıyorum tamamen silicem akışına bırakıyorum her şeyi.

Kesinlikle öyle o yüzden bu ay buraya da bakmıyorum tamamen silicem akışına bırakıyorum her şeyi.
İnşallah sonraki ay hamileyiz diye haber veririz birbirimize. Sakın unutma şimdilik bırakıyoruz bırayıııı

Kizlar mrb banada yardımcı olur musunuz artimed gebelik testi aldım bende ovulasyon takibi yaptım bu ay ve yumurtlamadan sonraki 11. Gün bugün. 2 gundur gebelik testi yaptım hep negatifti bugün bu şekilde silik çıktı size olabilirmi biseyler birde artimed bu şekilde kaset testi kullanan varmı guvenilirmi reglime 5 gün var

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-30-20-03-44-478_com.instagram.android.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 364
  • Screenshot_2022-12-30-20-03-39-503_com.instagram.android.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 367
Ya gerçekten mi %99 kesin sonuç diyor birde…
Prodoctor diye bir test var bu o mu? Ben de erken testle ogrenmistim ama hemen ciktiysa dogru bayagi bekleyip ciktiysa kuruma cizgisi de olabiliyor 10dk sonra gordugunuze itibar etmeyin seklinde aciklama yaziyordu zaten insallah hamilesinizdir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…