Elektrikli Mutfak Aletleri kizlar elektrikli izgara kullanan var mi

cikolatakizzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2011
1.934
152
Kizlar elektrikli ıZgara alicam hani kokusuz dumansiZ evde iZgara yapabilmek icin... kulandiginiz memnun kaldiginiz var mi

Bizim vardı annemlerde yani markasını hatırlamıyorum ama ızgarası teflondu yapışmıyordu az pişirmedim onla ćok güzel bişiriyor ve hızlı aslında bende alsam negüzel olur hele diyet yapanlar ićin ćok güzel bir ürün yağsız pişiriliyor

Ben philips HD6320 kullanıyorum.1 sene oldu alalı çokta memnunum.fazla koku yapmıyor ,çift taraflı kullanılabiliyor kulanışlı buluyorum ben.

Elektirikli sigara diye okudum 😃😃😃😃 haha beynim sulandı sanırım sigarasızlıktan😃

annemde era nın kapaklı olanı var.75 tl ye gecen yıl almış.bende kullandım hem iyi pişiriyor.hemde kokusuz kendi evime de almayı düşünüyorum

bende fakirin ızgarası var altına su dolduruluyor yağlar suya damladığı içinde yanıp duman yapmıyor.

canım bnde baya araştırmıştım bu konuyu rezistansları yiyecekleri görmeyen bir ürün almalısın bnce çünkü kansorojen yayıyor diye duydum ne kadar doğru bilemiyorum tabi.annemde hararet var çok güzel çok memnunuz biz hem çabuk pişiriyor hem de az elektrik harcıyor.bnde medıamarkta essensonun ızgarası indirimdeydi ondan aldım gayet memnunum ben sadece balık için kullanıyoryum balkonda gerçi.ne kadar kokusuz dumansız deselerde kullananlardan duydukarım kokusunun ve dumanının olduğu.ama öyle abartılı birkoku değil konulan su dumanı ve kokuyu bir miktar engelliyor.etler içinse döküm tavalar ızgaradan daha iyi bnce ızgaradan daha lezzetli oluyor.umarım faydalı olmuşumdur :)

Modelini hatirlamiyorum canim. Alta su konuyor.üste tel konuyor oraya pisirecegin etleri dizip izgaranin kapagini kapatiyorsun.duman olmuyor.cok cabuk pisiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…