Düğün kızlar düğününüzde saç renginiz nasıl olucak ???

düğünde saçınız ne renk olucak

• sarı

OY: 16 10,7%
  • açık kahve tonları

OY: 37 24,7%
  • röfle , balyaj

OY: 20 13,3%
  • koyu kahve

OY: 53 35,3%
  • siyah

OY: 24 16,0%

• Ankete Katılan
    150
evet canım haklısın herkese her renk tonu gitmiyor . kendi saç rengine dönebilirsen ne güzel ben yapamıyorum sarı çok yıpratıyor uzun süre yaptırmıycam diyorum balyaj ama inşallah dayanırım

evet canım haklısın herkese her renk tonu gitmiyor . kendi saç rengine dönebilirsen ne güzel ben yapamıyorum sarı çok yıpratıyor uzun süre yaptırmıycam diyorum balyaj ama inşallah dayanırım

Kendi rengime dönebilmek için kahveye boyattım saçlarımı..
Kendi rengimden koyu oldu biraz ilk zamanlar..
Ama 2 yıldır boyatmıorum hiç. Şuanda boya fln kalmadı saçımda..
Döndüm tamamen yani..
Her ay gidip boyatmaktan fenalıktan gelmişti artk..
Bide derim çok hassas olduğu için boya sırasında çok kaşınıyodu. Yanmasından korkuodum her seferinde..
Senin tenide hangi renk gidiosa onu yaptır cnm gelin saçında opuyorumnanaktan

supurgelicadı cnm valla en iyisini yapıyorsun boyatınca insanın boyatası geliyor ben dönemem sanırım hiç kendi saç rengime

supurgelicadı cnm valla en iyisini yapıyorsun boyatınca insanın boyatası geliyor ben dönemem sanırım hiç kendi saç rengime

bence dönersin ya,dene bi düğünün geçince filan ,ben memnunum bu halimden uğraşmıyorum hiç ,sanada tavsiye ederim cnm,kendi saç rengin ne renk

bence dönersin ya,dene bi düğünün geçince filan ,ben memnunum bu halimden uğraşmıyorum hiç ,sanada tavsiye ederim cnm,kendi saç rengin ne renk

inan hatırlamıorum diicem olmayacak kaydirigubbakcemile3

ben çok saç rengimi değiştiriyorum gerçi hep kahve kumral tonlarında ama arada balyaj yaptırıyorum .

cnm saçım orta kumral sanırım :):) ama şuan karamelin biraz koyusu

kısmetse düğünden sonra kızıl ypıcam sempatiksalakcinni

benim yillardir ayni sac rengim ve cok begeniyorum degistirmeyi dusunmuyorum findik sarisi diye bi renk ama sari degil karamelin acik tonlarindan

oo ne güzel çeşit çeşit olucak gelinlerimiizin saçı hihoyyyt

kendi saçı olan gelinleri tebrik ediyorum . vereliniortak

saçını boyatanlar için zor bir karar ama ten rengine uygun renkler güzel duruyor zaten hafif bir makyaj yapılacağı için tenle saç rengi uyumlu olmalı

bence eğer şunaki saç rengi yakışıysa o kalmalı,kendi adıma o riske giremem aynı saç rengim olacak sarı röfle.

kendi saçım olacak 1,5 yıl önce bıraktım boyatmayı,kayınvalıdem de sevındı fotograflara bakınca saçım bu renkti dersin dedi:):kedi:

benimde kendi doğal saçım ama kız kardeşim zıplayıp duruyo ablaaa saçını boyayalım diye kendi erken başladı boyamayada :)))
kararsızım karamel çok yakışır diyolar zaten koyu kumral fark yaratmadıktan sonra saça yazık diye düşünüyorum napsam???

kızlar benim saçımda röfleli ama ben düğünde koyulaştırmak istiyorum kahve tonları olsun röfleler de tamamen kaybolmasın arada ışıltı gibi kalsın istiyorum bir fikriniz var mı hangi renge boyatsam istediğim gibi olur,

saçlarım sarı şimdiye kadar saçımı hiç boyatmadım düğünümdede boyatmıycam herzamanki gibi saçlarımın doğal hali olucak

kızlar benim saçımda röfleli ama ben düğünde koyulaştırmak istiyorum kahve tonları olsun röfleler de tamamen kaybolmasın arada ışıltı gibi kalsın istiyorum bir fikriniz var mı hangi renge boyatsam istediğim gibi olur,

cnm benimde balyajlıydı saçım kendim kapattım ben palette kullanıyorum altın kahve serisi çok güzel onlardan birini boyayabilirsin :1rolleyes:

saçlarım sarı şimdiye kadar saçımı hiç boyatmadım düğünümdede boyatmıycam herzamanki gibi saçlarımın doğal hali olucak

ne güzel cnm saçını boyatmayanlara bravo ne güzel kendi saçınla gelin olacaksın olumunekankayizsmile

ne güzel cnm saçını boyatmayanlara bravo ne güzel kendi saçınla gelin olacaksın olumunekankayizsmile[/

sağol cnm bakalım son anda bi fikir değiştirip çılgnlık yapmazsam eğer yine kendi saçım olucak:lepi:

Ben de 2 yıldır boyatmıyorum saçlarımı
kendi saç rengin olsun, düğünde de boyatma diyor annem
Ama ben açık karamel rengi istiyorum
çok kararsızım ben de bu saç konusunda :/

şu anki saç rengim kahverengi..açık kahve gibi bişe

X