kızlar dualarınıza ihtiyacım var:((

ınternetten araştırmıştım, dostinex kullanmaya başladığı ay hamile kaldığını söyleyen gerçekten çok. Ama hamile olduğunu öğrendiğin an bırakmak gerekiyomuş, düşük yapabiliyomuş ilerde çünkü.

Kızlar dün gece korkunç bi sancıyla kocaman bi kan pıntısı attım, galiba hamileydim ama düşürdüm, ebe hemşire bi akrabamızı aradım hemen, düşmüş olabilir mi diye, rahim duvarın kalınlaşmışsa ve kahverengi lekelenmen olduysa hamilesindir dedi, yerleşmeye çalışırken düşmüştür, tutunamamıştır dedi, bütün gece ağladım, bugün tekrar doktora gidicem bu ikinci oldu, evliliğimin ilk ayı da aynı şekilde düşük yapmıştım, sorun ne anlamadım yaa, bütün ümitlerim yıkıldı mafoldumben

canım geçmiş olsun doktordan geldiğinde bizide haberdar et bende düşük yaptım napalım takdiri ilahi üzülme

Birazdan çıkıp gidicem doktora, 5 te randevum, sorun neymiş çıkar heralde hormon testinde, geçen ay prolaktin hormonu yüksek çıkmıştı, dostinex içiyordum, hala düşmedi mi noldu anlamadım, ama ümidim kırıldı tamamen, artık aralığa bile diyemiyorum, dilim söylese de içimde heyecan kalmadı valla, ne kötü bi duyguymuş bu böyle senağlama

X