kızlar dualarınız benimle olsun

bozo85

Banane, sanane:)
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
17.940
28
Kızlar yarın sabaha kadar regli olmazsam yarın sabah test yapıcam....günüm geçti heycan bastı beni iyice....bana dua edin kızlar çift çizgiyi göriyim....

canım benim tüm dualarımla yanındayım Allahım sana en kısa zamanda hayırlı bi evlat nasip etsin aminnnn :emir_bebek:

cnm bnmmm dualarımız seninle inş..kırmızılar gelmez yarabbim..Allahımmm yardım etsin yarabbim............

tüm dularım seninle, kalbim seninle. birbirimizi görmedik ama en zor günlerde yanyana olduk,bu mutlu haberi alman beni çok sevindirecek. inşallah yarın hayatının en güzel gününe uyanırsın... ben ve pamuğum seninleyiz...opuyorumnanaktan

Kızlar yarın sabaha kadar regli olmazsam yarın sabah test yapıcam....günüm geçti heycan bastı beni iyice....bana dua edin kızlar çift çizgiyi göriyim....

inşallah canım ya inşallah bebişin seninledir rabbim sen herkese hayırlı sağlıcaklı gebelik nasip etsin inşallah:Saruboceq:

sonuna kadar seninleyim rabbim yüzünü güldürsün bu ay inşallah

saloun kızlar inşllh bu güzel dilekleriniz gerçek olur

Canim Dualarim seninle Allahim Bebisini gönderir insallah sana.
Hayirli haberlerini bekliyorum..

bozommmm hadi hayırlısı canım benimmmm inşallah bebeğin gelmiştir seninledir canımmm dualrımdasınn ben bugün oldum adett ama inşallah sen olmazsın kopkoyu bi ikinci çizgi belirir inşallah testinde allahım duy sesimiziiii

bozommmm hadi hayırlısı canım benimmmm inşallah bebeğin gelmiştir seninledir canımmm dualrımdasınn ben bugün oldum adett ama inşallah sen olmazsın kopkoyu bi ikinci çizgi belirir inşallah testinde allahım duy sesimiziiii

canım inşllh Allah sesimizi duyar...senin de meleğin diğer ay gelir inşllhh

hayırlısı boızom ben artık istemiyorum kafam çok dağılıyo bebek fikriyle olmazsa olmasın rabbim bilir en iyisini sıkıldım artık herşeyden ama yinede herşey nasip kısmet inşallah sizlere sevinirimmm mujukaaaaaaaaa

hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.....iyi düşün iyi olsun....benim de fazla umudum yok ama beklemekten daha ii test yapmak

bozocum inşallah hamilesindir..inan o kadar çok istiyorumki hamile kalmanı bebek beklemek ne demek çok iyi bildiğim için..kuşumm inşallah güzel haberlerini alırız..benim de adetime 4 gün var bakalım hayırlısı..öpüyorum seni çok

tuğba cığım canım inşllh sende bende bekliyen bütün arkadaşlarımız güzel haberler alırlar...hakkımızda hayırlısı

cnm bnm inşllah rabbim istediğin gibi sana hayırlı bi evlat verir.. hadi güsel haberler bize... :Saruboceq:

Canim insallah hamilesindir, Allahin insallah herkeze anne olmayi nasip etsin!

X