Kizlar dua ve ınanç ile herşey olur mu?

Çok çok haklısınız yemin ederim o kadar haklısınız ki. Zaten kim duysa bu daha ise yaramaz çalışmaz daha doyorlar. Hiç alinteri bilmiyor sorumluluk alamaz diyorlar. Ben de yoruldum çok yoruldum.

bence kendi işinizin gücünüzün iyi gitmesi, mutlu edecek bir insanla tanışmak için dua edin. kendi iradesi ile çabalamayan birine edilen dua da bence zaman kaybı. adam istemiyor.

bence kendi işinizin gücünüzün iyi gitmesi, mutlu edecek bir insanla tanışmak için dua edin. kendi iradesi ile çabalamayan birine edilen dua da bence zaman kaybı. adam istemiyor.
Sorsanız bana değer veriyor kıyamıyor seviyor. Ama düşünüyorum kendi için hayati boyunca çabalamamış adam benim için çabalar mi ?

merhaba öncelikle nacizane tavsiyem,evet duanızı edin Allahu tealanın katında olmayacak hiçbirşey yoktur fakat bazen gerçekleri görmeden illa olsun demekte doğru değil.Karşınzıdaki insanın hiçbir çabası yoksa bence kendi hayatınızı ona endekslemeden yaşamaya çalışın.Ve bunu ona gösterin onu üzmeden ama onun göreceği şekilde yapın.Evet olsun isterim ama benim çabamlada hiçbirşey olmuyor gördümki benimde bir hayatım var .Bu mesajı ona verin açıkça olmasa bile.Eğer buna rağmen gelişme yoksa bırakın gitsin.sevgiler

X