Kizlar Dua Edin Olurmu Benim Için

En Son 8 Subatda Hasta Olmuşdum Ama Hala Hasta Olmadim Bugun 30.günüm Pazartesi Bakacagim Test Olmazsam O Zamana Kadar Adet Ki Inşallah Hamileyim Demektir Belim Agiriyor Ve Akindim Var.umarim Hamileyimdir .

İnşallah hamilesindir canım çok umutlusun umarım sonunda sevinen gene sen olursun.Bende şüpheleniyorum ama adetime daha var beklemek çok zor oluyor...Hakkımızda hayırlısı artık...

hadi kızlarrrr hayırlı güzel haberleriniz olsun inşallah.Allah herkesin gönlünün muradını versin.Dualarım hepimiz için. müjde diye bağırınnnnn.
bende bağırırım inşallah birgünnn

Nooldu Emel Ha Mişmi Kizlar Buay Benimde Keskin şüpheelrim Var Ama Acaba Diilsem Diede Korkuyom ümitlenmeye

MALESEF HAMİLE DEĞİLİM ASLINDA ÇOKDA ÜMİTLENMİŞDİM İLK DENEMEMİZDİ AMA BU AY KISMET DEĞİLMİŞ HASTA OLDUM ARTIK NİSAN AYINA BAKACAGIZ UMARIM SİZLER HAMİLE KALIRSINIZ.

malesef Hamile Değilim Aslinda çokda ümitlenmişdim Ilk Denememizdi Ama Bu Ay Kismet Değilmiş Hasta Oldum Artik Nisan Ayina Bakacagiz Umarim Sizler Hamile Kalirsiniz.

Ilk Denemede Olmayabiliyor Canim üzülme Inşallah önümüzdeki Ay Oluruz Canim.....

MALESEF HAMİLE DEĞİLİM ASLINDA ÇOKDA ÜMİTLENMİŞDİM İLK DENEMEMİZDİ AMA BU AY KISMET DEĞİLMİŞ HASTA OLDUM ARTIK NİSAN AYINA BAKACAGIZ UMARIM SİZLER HAMİLE KALIRSINIZ.

güzel dileğin için herkesin adına teşekkür ederem ama ümidini yitirme olurmu şekerim en güzel günler senin olsun bidahaki ay artık

X