Kizlar dua edin nolur kan verdim sonucu bekliyorum.

evlilik yildönümleriymiş hanimlar :) hamile olsada olmasada bu aksam arkadastan haber beklememek lazim..ama umarim sabah erkenden mutlu haberler verir bize a.s.

günaydın kıslar hepiniz çok saolun ama maalesef negatif eşime yapamadım süpriz çokda umutluydum ama kısmet diilmiş.sizde kusura bakmayın akşam sonucu vermek için giremedim malum yıldönümü dışardaydık.inş.bidahaki aya.hepiniz çok saolun hepinizi çok seviyorum.

günaydın kıslar hepiniz çok saolun ama maalesef negatif eşime yapamadım süpriz çokda umutluydum ama kısmet diilmiş.sizde kusura bakmayın akşam sonucu vermek için giremedim malum yıldönümü dışardaydık.inş.bidahaki aya.hepiniz çok saolun hepinizi çok seviyorum.

hayırlısı olsun canım benim, önemli olan umudumuzu kaybetmemek. inşallah seneye ucağınızda bebişinizle kutlarsınız yıldönümünüzü

hayırlısı olsun vardır elbet vakti zamanı

yerimsenibenhenüz wakti gelmemiş demekki canım..olsun...geldiği gün eşinin de senin de hayatında bi dönüm noktası olucak zaten..warsın olsun yıldönümünüzde gelmesin..ama annesini de çok bekletmesin...

çok teşekkür ederim kislar kismet diilmiş napalim gelcek birgün inş.bugün olmazsa yarin.vardir herşeyde bir hayir.

çok teşekkür ederim kislar kismet diilmiş napalim gelcek birgün inş.bugün olmazsa yarin.vardir herşeyde bir hayir.

Canım günaydın hakkımızda hayırlısı olsun benimde 2 günüm kaldı umutla bekliyoruz koçiş ve ben inşallh Rabbim tüm isteyenlere en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıklı bebişler ve sağlıklı hamilelikler nasib etsin. canım sana tavsiyem bebiş istiyorsan adet bitiminden başlayıp tekrar adet olana kadar 2 günü geçirmiyceksin ve eşinde sende günde 1avuç fındık yeyin fındık yumurta ve sperm gelişimini güçlendiriyormuş.. a.s.

Canım günaydın hakkımızda hayırlısı olsun benimde 2 günüm kaldı umutla bekliyoruz koçiş ve ben inşallh Rabbim tüm isteyenlere en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıklı bebişler ve sağlıklı hamilelikler nasib etsin. canım sana tavsiyem bebiş istiyorsan adet bitiminden başlayıp tekrar adet olana kadar 2 günü geçirmiyceksin ve eşinde sende günde 1avuç fındık yeyin fındık yumurta ve sperm gelişimini güçlendiriyormuş.. a.s.

canım benimde bugünü saymazsan 5 günüm kaldı ben de senin gibi bir merak bi heyecan...
bu ay dediğin gibi yapıyoruz; ama ramazan munasebeti ile öldüm bittim.
Sence regli olma günüm gelince evde yapılan testlerden yapsam çıkar mı?Bu arada evde yapılanda ne zaman kesin sonuç verirki??
hastaneye gidip kan testi yaptırsam, eşim ve iiş yerindekilerde soracak..Ben bu sefer üzüncümü sevincimi evde dört duvar arasında eşimle paylaşmak istiyorum. bir kaç ay kimseye söylemeyeceğim.
Sizler hariç..

kızlar aranıza yeni katıldım ağustosun 20 sinde 4.aşılamam yapıldı 15.gün öğrendim hamileyim ilk beta hcg 52,iki gün sonra 138 çıktı.bugün gene kan verdim saat 4 de sonucu alacam bakalım bugün kaç oldu çok mutluyum allah hepinize nasip etsin inşallah

Arkadaşlar benim 2 gün geçti günümden sabah kanda beta hcg verdim heyecala bekliyorum şimdi hayırlısı dua edin..

nesecrin ben de senin gibi hep evlilk yıldönümümüzde bu haberi vermeyi hayal ettim ama olmadı, 2 sene yapamadım çok istememe rağmen ama bu sene oldu. tam da evlilik yıldönümümüzün olduğu gün test yaptım ve hamileydim. allahım bana nasip etti bunu inşallah tüm kalbimle diliyorum sana da nasip eder, isteyen herkese nasip eder inşallah.
akman arkadaşım hayırlı olsun senin de bebişin. ben de tedaviyle hamile kalmış biri olarak seni ve yaşadıklarını çok iyi anlarım. inşallah sağlıkla devam eder hamileliğin ve bebeğini kucağına alırsın.
cancan inşallah sen de hamilesindir. sonucunu bekliyoruz biz de heyecanla.

arkadaşlar öğrendim beta hcg 125 çıkmış......ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN...

Tebrikler ediyorum arkadaşım...

Rahat bir hamilelik geçirir inşaAllah....

Darısı isteyenlerin başına...

Tebrik ediyorum arkadaşım...

Rahat bir hamilelik geçirir inşaAllah....

Darısı isteyenlerin başına...

tebrikler canım inan her yeni hamişe kendim gibi seviniyorum...alllah bir avazda kurtarsın inşalllah...

benim kan testi sonucumu da eşimin doğumgününde öğrenmiştik. Ona hediye gibi olmuştu :)

canım sıkma canını Allah sana ömür verdikçe daha çok gün var deneyin sabredin ve dua edin sakın üzülme :Saruboceq:

arkadaşlar öğrendim beta hcg 125 çıkmış......ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN...

canım tebrik ederim çok sevindim allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin.kıslar bişiy sorcam ben adetimden 4gün önce yapmıştım normalde adet tarihime 2gün var daha yani acaba diyorum aranızda böyle olan var mı adetten önce kanda çıkmayıp adetinden sonra öğrenen hala bir umudum var çünkü.

hala adetine 2 varmış,
bebek geç döllendiğinde adet tarihini en az 10 gün geçmesi gerekiyor
10 gün sonra kan testini yapmalısınız

X