Kizlar dua edin nolur kan verdim sonucu bekliyorum.

N

nesecrin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nesecrin
KISLAR BİLEN VARDIR MUTLAKA ARANIZDA BUGÜN EŞİMLE EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ ADETİME 3 GÜN VAR KAN TESTİ İÇİN GİTTİM VE KAN VERDİM.ALLAHIM İNŞ.HAMİŞİMDİR NOLUR DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN.SAAT 5DE SONUCU ALMAYA GİTCEM AMA ZAMAN GEÇMİYOR.EŞİME SÜPRİZ YAPMAK İSTİYORUM.:Saruboceq:a.s.

• Konu Sahibi nesecrin
inşaallah canım benimde bugün adaet günüm bakalım bekliyoruz. hiç belirtin var mı?

• Konu Sahibi nesecrin
Allah hayırlısını versin canım. inşallah mutlu haberlerini alırız. ne de güzel olur tam yıldönümünde. kalbim seninle.

• Konu Sahibi nesecrin
Allah gönlüne göre versin canım işallah hamilesindir :1hug:

• Konu Sahibi nesecrin
:Saruboceq:hiç belirti varmı canım az çok tahmin ediyorsundur sonucu.müjdeli haberlerini bekliyoruz

• Konu Sahibi nesecrin
çok teşekkürler canlarim ya.sizde olmasaniz.belirti olarak 4 5 gündür bel ve karin ağrisi var.bide oruçtan mi bilmiyorum ama mide bulantisi var bugün özellikle.

• Konu Sahibi nesecrin
ay iişallah güzel haberler alırsın..:Saruboceq: bundan güzel hediye mi olur?? ben bile heycanlandımmm :dance:

• Konu Sahibi nesecrin
inş hamişsindir canım ne güzel anlamlı bir gün hemde sonucu alınca yaz hemen..

• Konu Sahibi nesecrin
Saolun kislar ilk size vercem inş.güsel haberimi.tabi inş.hamişimdir de veririm. Eşime çok güsel süpriz olacak gerçekten. Az önce de iş yerime çiçek yolladi canim kocacim.

• Konu Sahibi nesecrin
slm ben yeni katılıyorum ben 2 kinci çoçuk istiyorum şu anda tedavi görüyorum zatern inş.güzel hberleri verirsin ark.güzel bir günde haberini bekliyoruz dört gözle ..

• Konu Sahibi nesecrin
ya şekerim 5e 10 warr ama sen offline görünüyosun? hadi gel de güzel hbri wer bize

• Konu Sahibi nesecrin
neşeciimm ben de bekliyorum hayırlı haberini bak merakta bırakma bizi. yıldönümüz de kutlu olsun bu arada canım. sağlıklı huzurlu mutlu bebişli yıllara inşallah :))

• Konu Sahibi nesecrin
e had i saat 17,36 oldu habersiz bırakma bizi.inş hamişsindir.
rabbim hayırlı sağlıklı bir ömür geçirmeyi nasip etsin...a.s.

• Konu Sahibi nesecrin
zannımca sonuç negatifff :1no2: :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi nesecrin
İnşaAllah mutluluktan burayı unutmuştur da, ondan yazmamıştır... Dua edelimde eşine güzel haberi veriyor olsun....

Bizi merakta bırakma arkadaşım yavf...

• Konu Sahibi nesecrin
canım inşallah hamilesindir müjdeli haberi bekliyoruz haaaa.

• Konu Sahibi nesecrin
eee... ama sonç nee??? inşallah sonucun pozitiftirde unutmuşsundur ömutluluktan bizleri..inan kimse kızmayacak o zaman:)) allaha emanet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…