Dövme Kızlar dövmem nasıl ama hadi sizin dövmeleri de görelim

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

ebruli1976

Guru
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009
188
8
48
Hey can canlar hadi bakalım dövmelerinizi görelim bidahaki dövmemin şeklini belki sizden çalabilirim

hayırlı olsun.benim bilgisayarda kayıtlı bir fotoğrafım yok ama 3 tane dövmem var şimdilik,sol omzumda uğur böceği,sağ ayak bileğimde burcumun simgesi ve sağ kol dış bilek kısmında roma rakamlarıyla doğum tarihim yıl olarak yazıyor Nişanlımın ellerine sağlık :)

ben dövmenin bir anlam içermesi taraftarıyım amerikada dövme yaptırmak istediğinde iyi hadi gel yapalım demiyorlar sırf para almak için sorguluyorlar neden bunu istiyorsun diye ve hep gerçekten hayatları için anlamlı olan dövmeler yapıyorlar.. ben dövmede şekil taraftarı değilim 3 dövmem var. biri bileğimde annemle babamın doğum tarihi bide sol omzumun ön kısmında doğum tarihim sağ omzum arkadada any moment everything can change yazıo çnkü her zaman bu cümleyi kullanır her zaman buna inanırım ''heran herşey değişebilir ''

ne diyon arkidiş her dövmenin yaptıran için bir anlamı vardır elbette yarın sıkılacaksak neden yaptıralım demi ama

X