Kızlar çok ama çok acilll ‼️‼️‼️

lilaa3452

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
284
64
26
40 gün önce bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum 41 gün geçti halen adet olmadım ve adet belirtim de yok kaç gündür kabızlık yaşıyorum ve sık acıkıyorum böyle olan var mı sizce tekrar gebelik mi oluştu ‼️‼️

Canım sanırım gebelik için 1 adet. Geçmesi gerekiyor rahim kendini temizlemesi için ama yinede bir beta baktırın

40 gün önce bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum 41 gün geçti halen adet olmadım ve adet belirtim de yok kaç gündür kabızlık yaşıyorum ve sık acıkıyorum böyle olan var mı sizce tekrar gebelik mi oluştu ‼️‼️
Benim de kürtaj olalı 34 gün oldu hala regli olmadım. Stres yaptıkça daha da gecikecektir. Sabırlı olun. Kürtajdan sonra korunmasız birlikteliğiniz oldu mu?

Kadın doğuma muhakkak gidin. Bu 40 gün içinde Ara ara kanamalarınız olmadı mı kürtaj sonrası doğum sonrası rutin kanama?

Benim de kürtaj olalı 34 gün oldu hala regli olmadım. Stres yaptıkça daha da gecikecektir. Sabırlı olun. Kürtajdan sonra korunmasız birlikteliğiniz oldu mu?
Birlikteliğimiz oldu ama geri çekilme yöntemi kullandık şimdi ilk gebeliğimde de kabızlkk sorunu çektim tekrar olunca korktum çünkü genetik teste gidicem daha

Kürtaj olalı daha 40 gün olmuş cinsel birlikteliğe nasıl başladınız? Rahmin dinlenmesi gerekmiyor mu doktor bir şey demedi mi?

İlk 10 gün oldu sonra kesildi daha da olmadı hiç
Anladım, muhakkak kadın doğuma muayene olun, muayene olmadan korunmasız ilişkiye girmeyin derim. Kuzenim kürtaj oldu nerdeyse rahmini alacaklardı saçma sapan şeyler başına geldi. O yüzden muayene şart

Birlikteliğimiz oldu ama geri çekilme yöntemi kullandık şimdi ilk gebeliğimde de kabızlkk sorunu çektim tekrar olunca korktum çünkü genetik teste gidicem daha
Kürtajdan sonra daha kolay hamile kalındığını duymuştum. Zevk suyundan bile hamile kalabilirsiniz :) tabiki sizin kararınız ama ben korunmanızı öneririm. Rahim kürtaj sonrası 15-20 günde toplanıyormuş aslında. Regli görmeden hamile kalabilirsiniz yani. Ama tabiki (Allah korusun) tekrar düşük kalp durması vb yaşayabilirsiniz. Psikolojik ve bedensel olarak yorgunluğunuzu bi atın rahminiz de dinlensin taramanızı testinizi yaptırıp öyle deneyin derim. Ben şimdi tarama ve testi verdim sonuçlarını bekliyeceğim

Anladım, muhakkak kadın doğuma muayene olun, muayene olmadan korunmasız ilişkiye girmeyin derim. Kuzenim kürtaj oldu nerdeyse rahmini alacaklardı saçma sapan şeyler başına geldi. O yüzden muayene şart
Özel değilse eğer neden neredeyse rahmini alacaklardı dediniz ? Herhangi bir komplikasyon mu oluştu acaba

Özel değilse eğer neden neredeyse rahmini alacaklardı dediniz ? Herhangi bir komplikasyon mu oluştu acaba

İşlenden sonradan içeride zedelenme olmuş kan pıhtısı birikmiş asla kanaması olmadı kızın. 40 I çıktıktan sonra rutin muayeneye gitmişti Kızı tekrar hastaneye yatırdılar 5 dakikalık işlem yapıp hemen taburcu edeceğiz dediler. Bi tane embesil doktor mu asistan mı ne olduğu belli olmayan ger zekalı işlemi yaparken kızın rahim duvarından bir damarı yırtmış kanamayı durdurmak için başına 15 tane doktor toplandı, en son balon taktılar. Kanama durdu 2 gün kan taktılat kıza kendine gelemedi 7-8 ay. O yüzden doğru dürüst bir kadın doğuma muayene olun kasaba denk gelmesin hiçbir kadın inşallah 🤲🏻

Ülkemden sonradan içeride zedelenme olmuş kan pıhtısı birikmiş asla kanaması olmadı kızın. 40 I çıktıktan sonra rutin muayeneye gitmişti Kızı tekrar hastaneye yatırdılar 5 dakikalık işlem yapıp hemen taburcu edeceğiz dediler. Bi tane embesil doktor mu asistan mı ne olduğu belli olmayan ger zekalı işlemi yaparken kızın rahim duvarından bir damarı yırtmış kanamayı durdurmak için başına 15 tane doktor toplandı, en son balon taktılar. Kanama durdu 2 gün kan taktılat kıza kendine gelemedi 7-8 ay. O yüzden doğru dürüst bir kadın doğuma muayene olun kasaba denk gelmesin hiçbir kadın inşallah 🤲🏻
Çok geçmiş olsun arkadaşınıza 🌸 devlet hastanesine gitmek tam bir işkence zaten. İlk hamileliğimde devletteydim kobay faresi gibi kullandılar. İkincisinde özele gittim her şeyi anlattı doktorum kalbim kırıktı ama rahat ve soru işareti kalmadan sonlandırdım gebeliğimi.

Çok geçmiş olsun arkadaşınıza 🌸 devlet hastanesine gitmek tam bir işkence zaten. İlk hamileliğimde devletteydim kobay faresi gibi kullandılar. İkincisinde özele gittim her şeyi anlattı doktorum kalbim kırıktı ama rahat ve soru işareti kalmadan sonlandırdım gebeliğimi.
Yolunuz iyiliklere güzelliklere çıksın inşallah 🤲🏻 Tedbir bizden takdir rabbimden💕

Aaa Allah korusun neden oldu ben vakumlu kürtaj oldum kuzenınizde mi böyle oldu Şuan korktum bi

Kürtajdan sonra daha kolay hamile kalındığını duymuştum. Zevk suyundan bile hamile kalabilirsiniz :) tabiki sizin kararınız ama ben korunmanızı öneririm. Rahim kürtaj sonrası 15-20 günde toplanıyormuş aslında. Regli görmeden hamile kalabilirsiniz yani. Ama tabiki (Allah korusun) tekrar düşük kalp durması vb yaşayabilirsiniz. Psikolojik ve bedensel olarak yorgunluğunuzu bi atın rahminiz de dinlensin taramanızı testinizi yaptırıp öyle deneyin derim. Ben şimdi tarama ve testi verdim sonuçlarını bekliyeceğim
Evet bende öyle biliyorum zaten istemediğim için tedirgin oluyorum 🥴

X