kızlar cok acıl yardım:(

basbelasiyim

Tüpmideli 🖤
Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Ekim 2013
20.229
56.885
kızlar ben tedavı gordum bu ay esımdede bendede sorun yok adetın 21. gunu progestan testı sonucu ıyı cıktı ama olmadı tam adet gunumde hatta saatınde dun oldum. AMa bu ay cok fazla kananmam var bugun bu saate kadar 3 ped değiştirdim koyu renkte ve sureklı pıhtı atıyoum sancım cok acaba neden olmustur kullandıgım serephone ılacmı yapmıstır

canım ilaçtan olma ihtimali çok fazla. ilaçlar yumurtaları çoğalttığı ve fazlalaştırddığı için adet yoğun olabilirmiş. geçen ay ben et parçaları düşürmüştüm. o kadar kötü olmuştum ki düşük yapıyorum sandım. ama sadece yumurtalar atılıyormuş. yinede dktora görünmende fayda var tabiki.

sanirim dedigin gibi sancimda cok ins ilaclarin faydasi olur

sanirim dedigin gibi sancimda cok ins ilaclarin faydasi olur
inşallah canım ya normalde sadece ilk gün ağrım olur benim geçen ay 4 gün boyunca felaket bir ağrı çektim. kadın olmak gerçekten çok zor birşey.

Canim gunaydin ilacin etkisinden olmustur bende serephon kullandigim ay oyle plmustum agridan duramiyodum ve cok geliyodu

Merhaba kızlar,
Bende hepini gibi heyecanla bebek sahibi olmayı bekleyenlerdenim. 2 aylık evliyim ve bu ay adetim gecikti ara sıra böyle gecikmeler yasardım ama bu sefer 7 gün oldu. Adet gecikmemin 2.gününde idrarda çıkan testlerden yaptım negatif çıktı. Ama okuduğum kadarıyla 1 hafta geçmeden yapılan testlerde yanlış çıkabiliyormuş. Bu sefer gögüslerim çok şişti ve ağrıyor. bir süredir baş ağrıları ve karın,kasık ağrıları yaşıyorum.Gün içinde hiç uykum gelmezdi şimdi 4-5 saat uyuyorum.Bazen göz kapaklarımı kaldıramıyorum gibi geliyor. Ve beyaz akıntım hala devam ediyor.Öyle denildiği gibi bulantı,kusma filan yok ama tatlı istediğim çok fazla ve de burnuma surekli yiyecek kokuları geliyor. İlk testen sonra bir daha test yapamaya cesaret edemedim. Eğer 10-15 gün gecerse kan testi yaptıracağım ama içim içimi yiyor acaba bu belirtilere göre hamile olabilir miyim? Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Lütfen deneyimleriniz ve bilgilerinizle benimle paylaşır mısınız?

canım bence tabıkı hemen test yap ıdrarda cıkmazsa kan yaptır eger yoksa hemen doktora gıtmelısın Allah korusun kıst falan olur ama ınsallah hamılesındır canım

ya benm bugün adetin 25. günü ve az önce akışkan akıntı geldi. yumurtlamam bugün olabilir mi haftaya adet olucam mümkün mü böyle birşey.
Belli olmaz kuzum sen calismalara devam et yinede benim bir arkadas hastaliginin bittigi gun temizlenip esiyle birlikte olmus o gun hamile kalmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…