Kızlar cilve nasıl yapılır..

Lunapark Kedisi

Oh La La 🌺
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2018
413
1.220
Bir türlü anlamadım gitti nasıl cilve yapılacağını... Nasıl tatlı dilli olacağımı... Sevgilim bana geçen gün Tatı dilinle beni kandır vs dedi ama ilk günki gibi yapamıyorum.. Nasıl cilve yapacağıma nasıl tatlı dilli olacağıma dair Kendinizden örnekler/fikirler verirseniz çok sevinirim... Şimdiden tavsiyeler için çooook teşekkür ederim 🤗🌼

Cilve bence içten gelen bi duygu. Yani şöyle yapılır denileni yaptığında emanet duruyor insanda :KK70:
Ben 7 senelik evliyim ama cilve yapamam :KK70:
Tatlı dilli olmayı da yaşaya yaşaya öğrendim.
Bende bir öğrenebilsem de bana doyamasın istiyorum..😀 Kendim iyice bağlamak istiyorum...😀 Allah mutluluğunuzu bozmasın 🤗😇

Bir türlü anlamadım gitti nasıl cilve yapılacağını... Nasıl tatlı dilli olacağımı... Sevgilim bana geçen gün Tatı dilinle beni kandır vs dedi ama ilk günki gibi yapamıyorum.. Nasıl cilve yapacağıma nasıl tatlı dilli olacağıma dair Kendinizden örnekler/fikirler verirseniz çok sevinirim... Şimdiden tavsiyeler için çooook teşekkür ederim 🤗🌼
Gün içinde ne yaşarsan yaşa bunu eşine aktarırken flörtleşiyormuş gibi yap nazlan onu tahrik edici cümleler kur heyecanlandır.

Vallahi bende olsa cilve taktik falan verirdim ama yok :confused:
Tavsiye olarak burdan gördüğüm kadarıyla top 10 ilk üçe girgir leopar tayt ve kırmızı gecelik giriyor benden bu kadar :KK53:

Ay bende ikisi de yok eksiğim ondan mı acaba hahahah :KK70:
Ama ben leopar tayt giysem benim herif ordan belgesele ordanda yaylaya taşınmaya bağlar :KK70:

B
Bende yapamam cilve. Bir köşeden okuyayım yorumları. ☺️

Vallahi bende olsa cilve taktik falan verirdim ama yok :confused:
Tavsiye olarak burdan gördüğüm kadarıyla top 10 ilk üçe girgir leopar tayt ve kırmızı gecelik giriyor benden bu kadar :KK53:
Valla adama ilk günler nasıl tatlı geldiysem annesini arayıp çok tatlı bir kızla tanıştım demişti.. Şimdide tatlı dilli ol diyor... Gecelikle olmuyor bu işler öyle olsa ohoo 😀 keşke öyle olsa 😀

Tatli dilinle beni kandir ne ya bu nasil bir fantazi. 😂😂😂

Ben de bilmiyorum cilveli nasil oluyor ama gerekli birsey olarak gormemistim hiç.🙄
Normal sevmek sarilmak, opmek, guzel bsieyler soylemek yeterli degil mi?
Benim adam biraz değişiktir 😂 bazen bende şaşırıyorum.. 😀
Yeterli ama bunları örneklendirmek lazım belki de onları çok doğru bir şekilde kullanamıyorum 😀😅

Ay yine nifak tohumu ekici gibi hissettim kendimi ama, :KK53: tatlı dilinle beni kandır, nedir ya? RPG mi oynuyorsunuz? Karşımızdaki neyse odur, niye olmadığı biri gibi davranmasını isteyelim ya da sevgilimizin bizden istemeye hakkı olsun? Beğenmiyorsa, tatlı dille kandırılmak istiyorsa, o potansiyele sahip birini bulsun.

İçten gelir diyenlere katılıyorum. Mesela benim normal hareketlerim de cilve gibi. Millet yanlış anlıyor. 😂
Ama şöyle yapabilirsiniz. Kendi aranızda kelimeler mutlaka vardır gerçek anlamından başka anlamda kullandığınız.. Detaya girip örnek verecektim vazgeçtim ahah. Dokunarak konuşun, konuşurken gözlerine bakın. Bir de mesela kendinizin yapabildiğiniz bir şey bile olsa ondan yardım isteyin. Atıyorum rehberim silindi aşko şunu yapsana ben anlamıyorum :KK43: haha. Siz o konunun içinden bile geçiyor olabilirsiniz ama o ihtiyaç sahibi haliniz hoşuna gidecektir. Bunun dışında konuşurken ses tonunuzu değiştirmeyin o kötü duruyo. Tatlı bir gülümseme, içten tavırlar. Konuşurken küçük imalar. Bunlar bir çok erkekte işe yarıyor 😛

Ay yine nifak tohumu ekici gibi hissettim kendimi ama, :KK53: tatlı dilinle beni kandır, nedir ya? RPG mi oynuyorsunuz? Karşımızdaki neyse odur, niye olmadığı biri gibi davranmasını isteyelim ya da sevgilimizin bizden istemeye hakkı olsun? Beğenmiyorsa, tatlı dille kandırılmak istiyorsa, o potansiyele sahip birini bulsun.
Orası öyle de ama bazen demek ki şımarmak istiyor ama ben beceremedim gitti 😅

İçten gelir diyenlere katılıyorum. Mesela benim normal hareketlerim de cilve gibi. Millet yanlış anlıyor. 😂
Ama şöyle yapabilirsiniz. Kendi aranızda kelimeler mutlaka vardır gerçek anlamından başka anlamda kullandığınız.. Detaya girip örnek verecektim vazgeçtim ahah. Dokunarak konuşun, konuşurken gözlerine bakın. Bir de mesela kendinizin yapabildiğiniz bir şey bile olsa ondan yardım isteyin. Atıyorum rehberim silindi aşko şunu yapsana ben anlamıyorum :KK43: haha. Siz o konunun içinden bile geçiyor olabilirsiniz ama o ihtiyaç sahibi haliniz hoşuna gidecektir. Bunun dışında konuşurken ses tonunuzu değiştirmeyin o kötü duruyo. Tatlı bir gülümseme, içten tavırlar. Konuşurken küçük imalar. Bunlar bir çok erkekte işe yarıyor 😛
Aaa cevabın elmas gibi parladı 😀 bunları hemencecik not ediyorum.. Akşama böyle içten bir şekilde yapayım bunları üzerimde emanet durmadan 😂 teşekkür ederim 🌼

X