kızlar çıldırmamak elde değil

malefizzz

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2013
14
1
34
meraba kızlar direk konuya giriyorum bir çocuk annesiyim ikinciye hamileyim ve oda kız olucak Allah nasip ederse. isim arayışına başladık birkaç isim bulduk geçenlerde kayınvalideme gittik çocuğun isminin ne olacağını söyledim kayınvalidem kızının adını kızıma koymamızı söyledi bu olsun dedi ismi .nasııl uyuz oldum anlatamam.ya sanki kızı ilah gibi töbe töbe bananane ya senin kızından .yatar kalkar kzıımda kızım heryerde onu anlatır kimseyi beğenmez kızı bir hata yapmaz Allahım KAFAYI YİYİCEM.neyse ok onlarada ismini çocuğa koymak ne demek yahu.sanki herkes kızını sevmek zorunda. iyise iyidi ona bi dediğim yok ama o kadar uzun boyluda değil yani. sizin başınıza böyle şeyler geldimi kızlar ltfen akıl verin hamile hamile strese soktu beni yah:18:

Kimse senden ve çocugundan kıymetli değil sinirlenip üzülüp çocugunu rahatsız etme bence :) ben kayınvalide ile cıkan anlaşmazlıkların eşlerin çözmesinden yanayım çünkü oğluna alınsa bilee sevgisi onun önüne geçer.. ayrıca durum gercekten çok saçma hayallerini yasamana engel olmasınlar boşver bu sebepten kopacaksa aile bağınız zaten hiç olmamıştır.

kayınvaliden, kendi kızı doğurunca istediği ismi verir ona , hey Allahım ya, doğuran sensin, istediğin ismi vermek te senin hakkın, hiç takılma , düşünme tınlama bile bence... Allah sabır versin sana canım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…