Kızlar cevap verin kafam çok karışık

Öyle evet. O zaman psikolojik değilse gebelik ihtimali kuvvetleniyor. İnşallah gönlünüzce olsun. Test yapın muhakkak.
Kızlar hayırlı günler
Polikistik over sendromu var bende ve bu zamana kadar hep devlet hastanesine gittim bu ay özele gidip kafamı daha çok rahatlatmak istedim alttan muayene ettiğinde yumurtamın büyüdüğünü ve 3 günü değerleridirmemi söyledi doktorum değerlendirdik. Martın 8-10 yumurtalama günüydü.Yumurtalamadan 10 gün sonradan itibaren akşamları mide yanması yaşadım ve açık sarı akıntım var ve hala devam ediyor mide bulantısı yaşıyorum koku hassasiyetim,belim de ve karnım da ağrı başladı dün itibari ile dün bunun üzerine idrarda gebelik testi yaptım ve negatif çıktı tekrar test yapmalımıyım şikayetlerim hala devam ediyor

13. Gün kan verin diyolar diye biliyorum, idrara yansıması 18. Günü falan bulur heralde

Günde 2. Sabah akşam içiyorum.. 2 tane unuttum maalesef. Uyumuş kalmışım.Ctesi adet günüm ilaç o gün bitiyordu normalde. Pazar bitecek şimdi
Bir gün alınması gerekeni komple unuttuysanız bilemem ama gün aşırı gibi unuttuysanız normal ne yapacaksanız yapabilirsiniz bence. Diğer türlüsünü bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…