Kızlar cevap verin kafam çok karışık

Mide bulantısı malum😅onu dikkate almıyorum ama ilaçtan ya da üşütmeden. Adet olacakmışım gibi ince ince ağrılar var kasık ve bel bölgemde.

Göğüs hassasiyeti yok.Akıntı var ama şeffaf beyaz karışık. Öyle aman aman bi belirtim yok,hiç içimden de geçmiyor zaten. Olmayacak gibi hissediyorum. Hatta rahim filmi için araştırmaya başladım bile.

Direkt duphaston mu verdi dr yoksa öncesinde klomen,femara vs kullandın mı?
Ben 2 ay klomen kullandım 1 ay da hem klomen hem çatlatma iğnesi kullandım geçen ay da âdetin 5. Günü rahim filmine girdim sağ tüpüm tıkalıymış açtık dedi ondan sonra duphaston verdi işte bu ay kullandım eşimde de varis çıktı oda etkilermis oda art-med diye ilaç kullanıyor 3 ay süre tanıdı ikimizin doktorları da eğer 3.ay içinde olmazsa eşim ameliyat olacak

Ben 2 ay klomen kullandım 1 ay da hem klomen hem çatlatma iğnesi kullandım geçen ay da âdetin 5. Günü rahim filmine girdim sağ tüpüm tıkalıymış açtık dedi ondan sonra duphaston verdi işte bu ay kullandım eşimde de varis çıktı oda etkilermis oda art-med diye ilaç kullanıyor 3 ay süre tanıdı ikimizin doktorları da eğer 3.ay içinde olmazsa eşim ameliyat olacak
Çok geçmiş olsun. Rahim filmi sonrası gebelik şansı ciddi artıyor ama☺️ İnşallah güzel haberler...

Her ay böyle psikolojik şeylere giriyom ama mide bulantım olmuyodu bu sefer kendimi bi degisik hissediyorum zaten adet günümün geçmesini bekliyorum bakalım inşallah vardır umudum var hala 🙏
İnsAllah gebesindir kuzum banada haber ver test yapınca benimde adet günüm gecti ama testlerim negatif çıkıyor salı günü kan testi yaptiracagim kesin olsun diye :)

İnsAllah gebesindir kuzum banada haber ver test yapınca benimde adet günüm gecti ama testlerim negatif çıkıyor salı günü kan testi yaptiracagim kesin olsun diye :)
Benimde normal adet günüm yarına yarın olmazsam salı veya çarşamba bende kan testi veririm çünkü bazıları diyo idrarda belki hemen çıkmaz 2 ay sonra çıkanınki var diyorlar bekliyorum haber ederim inşallah güzel sonuçlar alırız 🙏🥰

Benimde normal adet günüm yarına yarın olmazsam salı veya çarşamba bende kan testi veririm çünkü bazıları diyo idrarda belki hemen çıkmaz 2 ay sonra çıkanınki var diyorlar bekliyorum haber ederim inşallah güzel sonuçlar alırız 🙏🥰
Sağlık ocağında kan verecekseniz adetten bir hafta gecmesini istiyorlar kan verseniz bile degeriniz düşük çıkabilir genellikle sonucunuz düşük çıkarsa umudunuzu kaybetmeyin bir hafta sonra tekrar yaptirin yada bekleyin adetiniz bir hafta gecsin kan testini öyle yaptirin daha garanti olur
Allah bakabilen ve isteyen herkese bebiş nasip etsin 😍😍

Sağlık ocağında kan verecekseniz adetten bir hafta gecmesini istiyorlar kan verseniz bile degeriniz düşük çıkabilir genellikle sonucunuz düşük çıkarsa umudunuzu kaybetmeyin bir hafta sonra tekrar yaptirin yada bekleyin adetiniz bir hafta gecsin kan testini öyle yaptirin daha garanti olur
Allah bakabilen ve isteyen herkese bebiş nasip etsin 😍😍
Amin inşallah 🙏 öyle yaparım o zaman bekledik beklemesine bari tam bekleyelim 😅 ama sabır da edemiyorum bi yandan

Amin inşallah 🙏 öyle yaparım o zaman bekledik beklemesine bari tam bekleyelim 😅 ama sabır da edemiyorum bi yandan
Bende size diyorum ama 9 dogurdum gibi heycanliyim 😅 dusunmemeye calisiyorum ama sonuçta hic 9 gün gecikmemistim başka anlami olamaz gibi geliyor ama bi yandan testte negatif çıkınca deliriyorum 😁

Geçen ay 20 sine adet oldum adetten 14. Gün ovulasyon oldu değerlendirdim ve doktorun verdiği duphaston vardı 10 gün boyunca onu kullandım adetime 2 gün kaldı midem çok bulanıyor test yaptım negatif çıktı acaba adetten önce mide bulantısı olur mu böyle bide göğüs uçlarım çok ağrıyor ara ara bel ve kasık ağrım oluyor bide bugün farklı bi akıntı geldi erkek spermi gibi beyaz ama içinde kanlarda vardı küçük küçük kahverengimsiye yakın ve sonra hiç akıntı gelmedi sizce hamile miyim adet mi olcam midem hala bulanıyor cevap verin lütfen 🥺🙏
Geç döllenme olabilir cnm bebek yeni yerleşiyor olabilir o lekelenmede o yüzden olabilir bekle biraz daha

Kızlar Duphaston uyku ve halsizlik yapar mı? Dün hafif sersemlik ve uyku hali vardı. Bugün nirvana boyutunda. Gözümü açamıyorum uykudan ve çokkk halsizim

Ne yaptınız acaba durumunuz nedir

Bende yapmadı canım 5 gün kullandım bıraktım adet bekliyorum
Sağ ol canım. Bir şey daha sorsam? Duphastonu atmayı unuttum ve unuttuğum için beklenen adet günümün içine denk geliyor ilacın bitişi. Adet olunca bırakayım mı içmeyi yoksa içeyim mı?Doktora sordum daha yazmadı.

Sağ ol canım. Bir şey daha sorsam? Duphastonu atmayı unuttum ve unuttuğum için beklenen adet günümün içine denk geliyor ilacın bitişi. Adet olunca bırakayım mı içmeyi yoksa içeyim mı?Doktora sordum daha yazmadı.
Günde kaç içiyorsun bi tane mi unuttun

X