kızlar çatlaklarınız ne durumda...

H

hanimiş

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hanimiş
Kızlar slm çatlaklarınız ne durumda çatlamadım çatlamadım 35. haftanın sonundan itibaren karnımın alt kısmında çatlaklar oluştu halada oluşuyor acıyo birde siz ne durumdasınız :uhm:

• Konu Sahibi hanimiş
o haftalardan sonra aynı şekilde benimde karnımın alt tarafında çatlaklar oluştu.ama benimkinde acıma yok.şimdilik tek tesellim karnımın üst kısımlarında,göğüslerimde ve bacaklarımda çatlaklar olmaması ama heran herşey olabilir tabi.

• Konu Sahibi hanimiş
8. aydan sonra bir başladı pir başladı...

• Konu Sahibi hanimiş
cuma günü doguma gidicem ..hiç yok hala..
1,5 gunde çatlamazsam çatlaksız bitirmiş olacagım hamişligi :)))

:dance: :teytey: :dance: :teytey:

• Konu Sahibi hanimiş
insallah hic olmaz canim
benimki oglumdan kalma dunya haritasi dalaelaelaelaelae:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi hanimiş
bende de oldu karnımın alt kısımlarında 29 haftada falan başladı iyice çogalıyor hatta bu aralar yukarı dogru yol alıyor offf ama bişey sürmüyom sanmıyom faydası olmaz

• Konu Sahibi hanimiş
aynen hilmiyecimmm ne güzelde anlatmişsin neyse benimde ayni şeyleri yazmama gerek yookkk

• Konu Sahibi hanimiş
benimde altlarda başlamıştı ama çok çoğaldı nerdeyse heryerde var diyebilirimm ama yapacak bişi yokk sağlıklı doğsunlarda...

• Konu Sahibi hanimiş
Badem yağı tavsiye ederim

• Konu Sahibi hanimiş
benim göbeğimin çevresinde 2 tane kalın bir çizgi oluştu..oda nazarım olsun :roflol: bol badem yağı sürüyorum her saat başı.acı biber gibi yanıyor sürmedimmi...inşallah daha çatlamz yaaa :bbo:

• Konu Sahibi hanimiş
benım başlardfa sadece bacaklarım catladı ama sonra 8 aydan sonra altan başladı çatladı şimdılerde hemn göbeğimın üstübde de var çatlaklar..ama bugün ntsye gırerken diğer hamılelerınkılerı görünce benımkıler hıç bişi gıbı geldı..valla kadıncağoızın göbbeğinin altından bı başlamış yukarı kadar bbıde ınce barmak gıbı kahverengı çatlakları vardı..demekkkı olanın okadar kötü olabılıyor..kremle yağla alakası yok bunun ciltlerle alakalı bence...

• Konu Sahibi hanimiş
slm kızlar ben ekim annesiyim fakat bi öneride bulunmak istedim. badem yağını pek önermiyorum çünkü kıllanma yapıyor badem yağı ve doktorumda badem yağı süreceğine bebe yağı sür dedi. badem yağından kaynaklanan kıllanma doğumdan sonra geçmiyor çünkü badem yağı tüğleri falan kuvvetlendiriyor.

• Konu Sahibi hanimiş
bu arada kıslar catlamadım catlamadım dedim son 2 gunde tam 8 yerden çatladım...
ama simdi ogluma baktıkca umurumda bile degil diyorum :))

• Konu Sahibi hanimiş
39. haftamdayım hiç çatlağım yok. Umarım hiç çatlamadan doğuma giderim.

• Konu Sahibi hanimiş
40 nci haftama giriorum ve hala catlamaya devam ediyorum ..
artik mideme kadar cikti catlaklar .. mahfoldu göbegim yha .. gebelikten sonra buru$ buru$ olmazsa ii ..
öf ben bikinide giyemem artikkk

• Konu Sahibi hanimiş
ya dogumdan sonra krem falan varmı bu catlaklar icin hani en azından rengini azaltıcı :)))
cunku göbek kuculunce dahada belli oluyorlar

• Konu Sahibi hanimiş
ben son aya girene kadar hiç çatlamamıştım ama bu son ayda çatır çatır çatlıyorum nazara geldik herkez ne güzel hiç çatlağın yok diyordu aman olsun oğluşum sağlıklı bi şekilde doğsuda çatlaklar hiç umrumda değillllllllllll

• Konu Sahibi hanimiş
bende son ay catladim canimmm..hemde nasil varyaaa dünya haritasi halt etmis yanindaa.. simdide neredeyse gögüsüme kadar cikacak ay komplee catlakkkklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…