KIZLAR BU KURUMA ÇİZGİSİMİ

deniz0209

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2024
154
44
24
Arkadaşlar adetime tam 12 gün var ama bazı şüphelerim olduğu için yaptım dünde yaptım bugünde ilk idrarla yaptım ovü testlerimde çatlamayı gördüm fakat ondan sonra sürekli pikti gebelik testinide yaptım böyle çıktı sabah ilk idrarla bana bi yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• C023B61E-030C-4813-815A-909E3CFD2219.jpeg
    35,7 KB · Görüntüleme: 37
Regl düzeniniz nasıl kaç günde bir oluyorsunuz 12 gün varsa daha yeni yumurtanız çatlamış olmalı tabi normal bir regl aralığınız varsa.

Regl düzeniniz nasıl kaç günde bir oluyorsunuz 12 gün varsa daha yeni yumurtanız çatlamış olmalı tabi normal bir regl aralığınız varsa.
Şöyle söylim normalde 33-34 gün aralığı ama geçen ay 28 E çekti bende adet bittipinden beri değerlendiriyorum çatlamayı gördüm ovü testinde sonra sürekli pik çıktı şüphelendim yaptım bende mantığa oturtamıyorum ama gönül hep o tarafa çekiyor dünküde bugünküde çift silik çıkınca bilemiyorum ki anlatamıyorum

Çatlamayı kaç gün önce gördünüz

Çatlama bi hafta önce olduysa döllenme hormon salgılanması ve idrara karışması için biraz erken ama emin olmak için kan testi verin rahat edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…