Gelinlik Modelleri Kızlar bu gelinlik hakkında fikir istiyorum :)

Hiç beklemediğim bi yer, evimin hemen yanı. Öyle bilindik bi marka falan değil. Her gören ondan diktirmek istiyormuş, gelinlikçiye 'ya başka kimseye dikmeyin' diye sızlandım ama işte :)
Aaa peki il ilçe olarak neredesin ? Yaa ben İstanbul'dayım amaa burada sanırım pahalı gezmedim daha zaten kiralayacağım fakat erkek arkadaşım şuan için Bursa'da yaşıyor. Oradan bakayım diyorum, ile göre değişir mii fiyatları ?

Bahçelievler :) Fiyat değişir mi hiç bilemiyorum. .

kızlar ben de çok kararsız kaldım. bu gelinliği aldım ama kimisi çok beğendi kimisi kabarık değil dedi bide beli yukarıda falan dediler. ben de sade gelinlik seviyorum. sizce değiştireyim mi yoksa bu güzel mii??

Eklentiler

• Screenshot_2015-06-07-17-45-08.png
    341,5 KB · Görüntüleme: 122
  • IMG-20150607-WA0002.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 135
  • Screenshot_2015-06-07-17-44-46.png
    307,9 KB · Görüntüleme: 133

Bence çok yakışmış

Ya gerçekten kabarıklık değil de, eteği pek bi gösterişsiz kalmış ama neden bilemedim. . Çünkü gelinliğin gösterişi, zarafeti kabarıklıkla bağlantılı değil. . Bence model dene birkaç tane daha. Sen çok güzelsin o yüzden o gelinliği sana yakıştırmış olabilirler ama çok daha güzel olabilirsin.

beli çok yukarıda bence de.
bir de ben de kabarık sevmem ama bu etek bir garip. tek kat mı tül koymuşlar nedir
bence farklı şeyler bulabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…