Gelinlik Modelleri Kızlar bu gelinlik hakkında fikir istiyorum :)

Ben de gözümde canlandıramıyorum. Umarım kötü olaz. Çünkü askılı kullanmak zorundayım

Böyle belden oturtmalı kabarık gelinlikler kilolu gösteriyor bence ama senin kilon gayet iyi bilmiyorum tabi senin üzerinde nasıl durur.
Hiç gelinlik denedin mi? Buna benzer bir gelinlik denemelisin bence bakalım kendine yakıştıracak mısın?
Ben bu tarz bi şey denemiştim hiç güzel olmamıştı mesela

Sebebini öğrenebilit miyim neden askılı kullanmak zorundasınki ? Sebebini bilirsem farklı fikirler bulabilirim belki

Nişanlım doğulu, düğünüm de doğuda olacak, onlara az da olsa uyumlu giyinmeliyim ki hem laf olmasın hem de ben üzerime düşeni yapmış olayım diye. .

Finallerim var, internetten bakmak dışında sadece iki kere, o da aynı mağazada denedim Belden oturtma denemedim, amacım belimin en ince yerine oturtmak, ince görünmekti, hata mı ediyorum yoksa? En iyisi deneyeyim müsait olunca

Bence her modelden dene
Vücuduna uygun olanı öyle anlarsın

Çok güzel çok şık :)) böyle sade gelinliklere bayılıyorummm !! Mavi pembe lila bunlarla mükemmel olur :) ALLAH tamamına erdirsin :)

Çok güzel çok şık :)) böyle sade gelinliklere bayılıyorummm !! Mavi pembe lila bunlarla mükemmel olur :) ALLAH tamamına erdirsin :)

Çok teşekkür ederim :) ama ben daha bunu diktireceğim diye dolaşırken hiç beklemediğim anda bi gelinlik buldum ve çok beğendim :) Gelinlikçi ve gelinliği alan kişi var olan bir modelden yola çıkarak çok güzel bi şey tasarlamışlar. Yarı gelinlikçi yarı gelin şeker bi şey yapmışlar. Çok hoşuma gitti. Kısmetse yarın dikime başlatacağım. Buraya da gelinliğimin fotosunu koyacağım inşallah.

Merakla bekliyorum :) sende bu zevk olduktan sonra eminim ki yine çok özenli ve güzel bir tercih yapmışsındır

Bana gönderdiğin mi bu bebeğim?

Yok fıstığımmm, o kötüymüş meğer. Arkadaşlarım uyarmasa anlamıcaktım. Bana güzel gelmişti. İlk denediğim olduğu için sanırım :) Bu başka, sana yine foto olur olmaz gönderirim.

İnşallah :) biz evleneceklere de fikir olur :) bu arada nereden seçtin gelinliğini

Hiç beklemediğim bi yer, evimin hemen yanı. Öyle bilindik bi marka falan değil. Her gören ondan diktirmek istiyormuş, gelinlikçiye 'ya başka kimseye dikmeyin' diye sızlandım ama işte :)

Ama o benim çok hoşuma gitti niye begenmedin kiiiii

Modeli hoştu ama bel ile bustiyer kısmı iyi durmadı bende. Ben biraz balıketli olduğum için belki de ama çok iyi durmadı. Şimdi diktireceğim daha güzel, kuruklu, tam bi yaz gelinliği :)

Modeli hoştu ama bel ile bustiyer kısmı iyi durmadı bende. Ben biraz balıketli olduğum için belki de ama çok iyi durmadı. Şimdi diktireceğim daha güzel, kuruklu, tam bi yaz gelinliği :)
Gönlüne göre yaptır bebeğim
Sen de balık etliysen ben ne baligiyim acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…