Kızlar bir yardım eder misiniz? Sizce hamile miyim?

Esra_10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2020
24
9
22
Kızlar meraba ben 3 kasımda kürtaj olmak zorunda kaldım ve ayın 10 unda geri çekilme yöntemiyle sadece bir kez ilişki yaşadık ondan sonra bir daha ilişki yaşamadık. Eşim de kendinden emin, 3 4 saniye önce geri çekildim diyor. Fakat birkaç gündür hafif mide bulantım var yorgunum birkaç gün önce de hafif akıntı geldi birkez. Sizce hamile olabilir miyim? Yada test yapsam ne zaman çıkar? Sadece 1 kez yaşadık ilişki olabilir mi böyle bişey? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Bahsettiğin kişi gerçekten eşin mi? Yaşın 18 olduğu için soruyorum. Burada okumuştum artık testler erken yapılabiliyormuş dene bence

3kasim da kurtaj olduysan, aralig
3kasim da kurtajdan sonra adet oldunmu?1ay sonra adet olman gerekir asagi yukari.

adet olmadan hamile kalanlar oluyor kürtaj sonrası.Gebelik testi alıp yap bence hemen

adet olmadan hamile kalanlar oluyor kürtaj sonrası.Gebelik testi alıp yap bence hemen
Yarın alıp yaparım da adetten hem 1 hafta sonra hemde geri çekilme olduğu için ben çok şüphelenmemiştim ama mutlaka alıp yapıcam çok heyecan yaptım

Bu arada bh belirtiler yumurtlama da olabilir. Ne kadarlık tı gebelik beta hgc de sıfırlanmamış olabilir yanılırsın benım ki 35 gun sonra sıfırlanmıştı
Tam 5 haftalıkken kürtaj oldum. Bende hemen sıfırlanmayacagını düşünüyorum fakat hafif mide bulantım falan olmaya başladı o yüzden şüpheleniyorum. Tam 1 ay geçti hala adet olmadım

Tam 5 haftalıkken kürtaj oldum. Bende hemen sıfırlanmayacagını düşünüyorum fakat hafif mide bulantım falan olmaya başladı o yüzden şüpheleniyorum. Tam 1 ay geçti hala adet olmadım
Doktor söylemedi mi 50 gune kadar sarkması normal.

Neden kürtaj oldunuz üzüldüm saglıksız gebelikmiydi inşallah hamilesinizdirr

Öyle olabiliyor fakat doktor bana 1 ay vermişti gebelik haftam küçük diye belirtiler de olduğundan şüphelendim. Kan vermeye gideceğim
4” gün geçmeden kürtaj üstünden boşuna test yapmayın pozitif çıkar hcg yavas düşüyor kürtaj olduğunuz İçin yalancı pozıtıfde olabılir bekleyin bıraz ve birde doktorun dediğine göre kürtajdan sonra en az 3 ay korunmak gerekiyor vücudun kendını toplaması İçin sağlıklı bı gebelık ıcın hayırlısı olsun hakkınızda

Kurtajdan sonra korunmaniz gerekiyordu ve siz en doğru(!) yontem olarak geri çekilmeyi mi kullandınız? Geri çekilme bir korunma yontemi degildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…