Kızlar bir sorum var

dilossss0109

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
28
19
31
Kızlar selam. En son ağustosun 7 sinde çatlatma iğnesi oldum. Ve 16. Gününde idrar testim pozitif çıktı sonra kan verdim kan değerim beta hgc de 167,5 çıktı adetim 2 gün gecikmişti sizce değer kötü mü ?

Kızlar selam. En son ağustosun 7 sinde çatlatma iğnesi oldum. Ve 16. Gününde idrar testim pozitif çıktı sonra kan verdim kan değerim beta hgc de 167,5 çıktı adetim 2 gün gecikmişti sizce değer kötü mü ?
Hayırlı olsun inşallah 2 günde bir artışı takip etmelisin canım değerin çok iyi bence. Benim bugün 14.günüm negatif, sende 14. Gün test yaptın mı negatiften mi döndü bende bir umuttur bekliyorum

Valla öncesinden test yapmamıştım 16. Günde iki tane gebelik testi yaptım çizgiler silikti ama kan testinde de çıktı bakalım yarın kendi doktoruma gideceğim eğer değerlerim yükselirse haber veririm ♥🙏🏻

Eklentiler

• IMG_8068.jpeg
    IMG_8068.jpeg
    150,2 KB · Görüntüleme: 24
Valla öncesinden test yapmamıştım 16. Günde iki tane gebelik testi yaptım çizgiler silikti ama kan testinde de çıktı bakalım yarın kendi doktoruma gideceğim eğer değerlerim yükselirse haber veririm ♥🙏🏻
Maşallah sana yapmadan durabilmişsin ben günde iki kere yapmaktan psikolojimi bozdum 12. Günden beri negatif umarım benim ki de pozitife döner 😢

bilmem ümitli değildim aslında adetim 2 gün gecikmeye girince test yaptım🙃 umarım döner güzel haberlerini alırız 🙏🏻
Merhaba hayırlı olsun😍 bir şey sormak istiyorum bu çatlatma iğnesinin , femaranın vs yan etkisi oluyor mu kullanırken ? Baş dönmesidir mide bulantısıdır , ağrıdır …

X