Kizlar Bir Sorum Olacak Ama Topicte Yazamadim Soruyu Içeri Bakin Lütfen

yumurta eğer olgunlaşmadığsa o salgı olmaz.

eğer yumurtanız 16 mm renın üzerindeyse o salgı gelmeye başlar vve o salgı size yumrutanz olgunlaşıyor ve salgılanabilir diye haber vermek..ve o salgının en büyük özeliği ise salgı olurken ilişkiye girildiğinde spermlerin o salgının içinde uzun süre yaşadığı ve kanalara gitmesine yardımcı olduğunu okumuşdum...

normal zamanlarda ilişkiye girildiğinde spermler uzun süre yaşamadığı o salgıda 5 güne kadar yaşadığı bulgularına rastlamışlar...

bende hamilelik geçirdim ama bendede akıntı olmamıştı
ben 5.5 istifar ettim başkada bişey hatırlamıyorum

Kızlar merhaba!!Ben şu anda doktor kontrolünde hamiş olmaya çalışıyorum :KK43: Geçen ay kloman kullanmıştım,ve 2 aadet dönemimin ortalarında şeffaf,uzayan,tam da yumurta akı kıvamında akıntım oldu!!Yaşasın yumurtam olgunlaştı bu ay tutturduk derken doktora gittiğimde henüz yumurtalarımın olgunlaşmadığını söyledi :KK43: Yani bu akıntı kesinlikle belirleyici birşey değil yerimseniben

Kızlar merhaba!!Ben şu anda doktor kontrolünde hamiş olmaya çalışıyorum :KK43: Geçen ay kloman kullanmıştım,ve 2 aadet dönemimin ortalarında şeffaf,uzayan,tam da yumurta akı kıvamında akıntım oldu!!Yaşasın yumurtam olgunlaştı bu ay tutturduk derken doktora gittiğimde henüz yumurtalarımın olgunlaşmadığını söyledi :KK43: Yani bu akıntı kesinlikle belirleyici birşey değil yerimseniben

artık neye inanacağımı şaşırdım.bişeyler öğrendikçe kafam daha da fazla karışıyor.ve bugünde itibaren radikal bir karar aldım.ARTIK ARAŞTIRMA YAPMIYCAM.

artık neye inanacağımı şaşırdım.bişeyler öğrendikçe kafam daha da fazla karışıyor.ve bugünde itibaren radikal bir karar aldım.ARTIK ARAŞTIRMA YAPMIYCAM.

ovulasyonu anlamanın en doğru ve güvenilir 2 yolu var şakkıdı

1. ultrasonda yumurtalık takibi
2. ovulasyon testi

X