Kizlar Bir Sorum Olacak Ama Topicte Yazamadim Soruyu Içeri Bakin Lütfen

aykara2

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
732
2
Hani Yumurta çatladiğinda Bir Akinti Oluyoya Yumurta Aki Gibi Uzyan.bende O Akinti Uzun Zamandir Olmuyor.önceden çok Yoğun Olurdu.acaba O Yüzdemi Hamile Kalamiyorum.benimle Ayni Problemi Yaşayan Yada Bu Konuda Bilgisi Olan Varsa Paylaşabilirmi Lütfen.

aynı durum bu ay bende de oldu....akıntı mıktarımda azalma var ben de çok merak ediyorum açıkcası var mı bu durumu yaşayan...benneyaptımki

Yumurtlama olmayınca akıntım olmuyordu benimde, bir süre sonra farketmiştim bunu.
Yalnız yumurtladığını tek gösteren şey akıntı değil, regl ağrınız oluyorsa bu da yumurtladığınızın en zengin kanıtıdır.Ateşinizi de ölçebilirsiniz...

BENİM REGLİM AŞIRI AĞRILI OLUYOR ZATEN.HİÇ AĞRISIZ GEÇMEDİ ŞİMDİYE KADAR.BUNUN BİR BELİRTİ OLDUĞUNU BİLMİYORDUM.TEŞEKKÜR EDERİM.

NEREDEN BAKIYOSUN BENDE BAKAYIIM

canım biz bu ay denemeye başladık...forumda akıntı ile alakalı diğer topiclere baktım da az önce hamile olduğu halde akıntısı olmayan da var olan da..değişiyormuş yani bünyeye göre....sen de bir bak istersen...

Tabii, regl ağrısı progeston hormonuna bağlı bir olay, progestan hormonu da sadece yumurtladıktan sonra salınıyor vucud tarafından.Yani regl ağrınız varsa dolaylı olarak yumurtlamış oluyorsunuz.Mesela doğum kontrol hapı kullanıldığı zaman regller ağrısız geçer.Çünkü yumurtlama yoktur....

Aykara Canim Ben De Geçen Ay Değil Ondan önce Ki Ay Yumurtlama Dönemim De Fazla Akintim Olmadi Hatta Afedersin Ama Ilişkiye Girerken Bile Cok Zorlanmiştim .ben De Senin Gibi Acab Bu Ay Yumurtlamam Olmadimi Dedim Ama Tam Da O Ay Hamile Kaldim şimdide 2 Aylik Hamileyim üzmel Canim Benim Her şeyi Oluruna Birka Benim De Tam 7 Aylki Bi Denemeden Sonra Hamilelik Oldu Sikma Canini Emii....allah Onun Da Zamanina Belirlemiştir.

aykaracım canım benim...gebelik forumunun ana sayfasında popüler anahtar kelimeler içerisinden akıntıyı seçersen dediğim topiclere ulaşırsın tatlım...

BENİM 11. AYIM CANIM.HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH.

bı kere yumutlaması olmayan bı ınsan reglı olmaz akıntı ılede yumurtlama belırtısı degıldır enfeksyon belırtısı ve ıltıhap belırtısıde olabılır
bıde reglıler agrılı gecıyorsa saglıklı yumurta dkuluyor demek

canım maalesef yumurtlama olmadan da regl olunabılıyor..:sm_confused:

rosem in de dediği gibi yumurtlama olmadanda regl olunabiliyor.hatta menopoza giriş bir bayanındayumurtlaması devam edebiliyor.

yani regl ile yumurtlamanın alakası yok.ayrıca o akıntı yumurtlamanın değil yumurtanın çatlamasının bir belirtisi.yumurta çatlamadan gebelik oluşmaz.

arkadaşlar bişey sormak istiyorum şimdi yumurta çaatladığı zaman akıntı olması şartmı benim bildiğim akıntı üşüttüğün zaman yada intahap gibi durumlarda oluyordu ayrıca yumurta çatladığında nasıl bi akıntı oluyor cvp larınız için şimdiden teşekkürler

canım bu akıntılar farklı özelliklerde ve yapıda.senin dediğin koyu sARI YADA FARKLI RENKLERDE,KOKULU VE KESİK OLUYO.AMA YUMURTA ÇATLADIĞINDA YUMURTA AKI GİBİ BİR AKINTI OLUYOR.BU AKINTI OLMASA OLMAZMI SORUSUNUN CEVABINI BENDE BİLMİYORUM.VE ONU ARAŞTIRIYORUM.

bende duymuştum bir doktordan düzenli olarak adet dönemi geçiren adet sancıları yaşayan kadınlarda yumurtlama olur diye söylemişti...bide benim yumurtlama günümde kasıklarımda hafif ağrı oluyor ve o gün böyle yumurta akı gibi biraz koyu ama beyaz bir akıntı geliyo sanırım yumurta çatladıktan sonra oluyor bu akıntı sonra olmuyor zaten o akıntı...

klomen içerken bende resmen kurumuşdum acaba sizlerdemi klomen kullanıyorsunuz?

merhaba arkadaşım bende onu merak ediyorum bendede oluyor yumurta akına benzeyen akıntı bazen çok bazen az ama nedenini bulamadım bişeyde sormak istiyorum biliyorsan şimdi benim adetim 12.deydi ve bugün 15. gün oldu ama kasıklarım çatlayacak gibi oluyor neden olabilir sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…