kızlar bir baksanız

semasoylu89

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2016
9
0
35
Ayrı şehirlerde olduğum bir kuzenim pek görüşemiyoruz onunla konuşurken kısa bir ilişkisi olmuş yeni bitmiş bana yazdı ama ben bişey diyemedim pek anlamam siz bir fikir verin bana yazayım ben

Merhaba arkadaşlar biten ilişkimle ilgili kafama takılan bazı şeyler var sizinle paylaşmak istedim fikir verirseniz sevinirim, özellikle bayan arkadaşlar konuyu daha doğru yorumlayabileceği için fikir verirse sevinirim. Uzun oldu ama okuyup yorumlarsanız sevinirim.

Sevgilimle 2 buçuk ay önce mesleki bir sayfada bir şey konuşurken internette tanıştık, sohbet etmeye başlayınca birbirimizden çok etkilendik ve facebooktan/whatsapptan devam ettik, günde 2-3 saat konuşup 100lerce mesaj atıyorduk. İlişkimiz ciddi ilerlerse evlilik konusundaki görüşlerimizin uyumunu ailelerimizi bile konuşurduk. Sonrasında 1. Ay 2. Ay derken baya ilerledik gerçekten aşık olmuştuk ayrı şehirlerde olduğumuz ve benim işlerimden dolayı bir türlü bir araya gelemedik en son işte geçen hafta görüşmeyi çok isteyince ben bir günü zorla boşa çıkardım o da izin gününü değiştirdi Cuma günü ben İzmir’e yanına gittim geceden yola çıkıp sabah yanında oldum daha çok vaktimiz olsun diye evleri uzak bir yerdeydi benim almamı beklemeden gezeceğim ilk noktaya kendisi geldi ben sarılmayı istiyordum bunu biliyor aslında ama biraz utangaç olduğu için öne atılmadım kendisi sarıldı bütün gün İzmir’i gezdik ama akşam üstü biraz durgundu yoruldu dün gece de mesai yapmıştı o yüzden dedi ama akşama kadar yine oturduk bir yerlerde bu süreçte evlilikle ilgili konuştuk hep hazırlıklarından ailesiyle nasıl tanışacağımızı anlattı akşam boyunca önümüzdeki hafta anneme anlatayım tanıştırayım sizi dedi eve giderken de el eleydik gerçi o utanıyordu elini ben tuttum ama o da çekmedi evin oraya geldiğimizde sarıldı sıkıca öptü ve yolcu etti beni bıraktım evine Ankara’ya yola çıktım ben yoldayken sürekli konuştuk sonra bir ara uykusu geldi yattı o, sabah kalkınca her zamanki gibi günaydın gülücük ve kalp göndermişti sonra biraz konuştuk 5 dakika sonra bir mesaj geldi konuşmamız lazım ne oldu dedim ben dün senden elektrik alamadım çok uğraştım düzelir diye ama aramızdaki eskisi gibi değildi sanki, çok ağlıyorum geceden beri üzülmene dayanamam ne olur beni affet aldığım ayıcığın fotoğrafını koymuş odanın burası ona ait ömrüm boyunca saklayacağım yazmış hediyeyi atması için çok ısrar ettim kabul etmedi ayrılığı kabul ettim ben asla ısrar etmem üstelemem üzüntümü yazdım kendine iyi bakmasını söyledim bana bazı önemli şeyler vardı aksatmamı kendime dikkat etmemi yazdı ve bitti. Evden çıkarken ailesiyle tartışmış biraz eğer sevgili vs varsa diye kızmışlar eve gidince öyle bir şey olmuş mudur ya da ayrı şehirlerde oluşumuzdan çok rahatsızdı bilmiyorum ama madem etkilenmedi bir şey hissedemedi el ele tutuşmalar sarılıp öpmesi falan eve dönerken sürekli merak etmesi neydi ki o zaman, gerçekten hissetmedi mi başka bir sebep olabilir mi? artık bir şey toparlanmaz ama yorumlarsan sevinirim.

EKLEMELER VAR KIZLAR KUZENİMLE KONUŞTUM
kuzenim ailesi değildir bence, kız kesinlikle söyleyemem önce uygun zamanda anneme söylemem lazım önce onu da kuzenim tanıştırdı falan derim demiş, görüştükleri gün başım ağrıyo falan demiş 2 kere ilaç içmiş belki de hissetmemiştir diyor ya da başka bir sorunu var, ama görüşmenin sonunda sarılıp öpmesi akşam kuzenim dönerken mesaj atıp haftaya geldiğinde şuralara gidelim daha güzel olsun falan demesi sabah kalpli gülücüklü mesajlar atıp bir anda hatta işte ve mesaj yazamayacak durumda iken birden bişey söylicem diyip akşamı bile beklemeden söylemesi tuhaf, bişeyler oturmuyor.
Anlattıklarından bana bazı olasılıklar geliyor
gece benim uyumam lazım başım kötü diyip 10 gibi yatmış acaba o ara yatmadı da ailevi bişey vardı bişey mi oldu mesaj gelmesin diye mi öyle dedi ailesi mi öğrendi
babası yakında iflas etmiş görüştüklerinde kız tarafı masraflarını nasıl karşılayacağız diye üzülmüş öyle bişey mi var
görüşmede başım ağırıyor kötüyüm diyip biraz donukmuş acaba hissetmedi ama o zaman niye vedalaşırken sarılıp öpsün sabah kalpli mesajlar ertesi görüşme planları

ben bişey anlamadım kızlar bu arada twitter ve face engelliymiş whatsapptan ya engellememiş ya da engeli kaldırmış profil fotosu son görülme ve durumu kaldırmış dışarıdan engelli gibi duruyor ama değil sonradan anlamış bi de bu iki gün sürekli çevrimiçiymiş normalde işte falan çok giremiyormuş acaba bu ne demek ki
ÇOK UZUN OLDU ÖZÜR

peki kuzen ne yapsa daha doğru olur şimdi? o biraz rencide olmuş yazmam artık aramam da diyor nasıl anlarız ki nedenin ne olduğunu?

Son düzenleme:
Kuzenin erkek mi? Neyse ya cinsiyet önemli değil olmamışsa hayatına baksın.

Elektrik alamadım senden, çok uğraştım diyen bir insan bir gün önce neden anneme anlatayım seni önümüzdeki hafta desin ki. Bence annesi onay vermedi bu ilişkiye.

Dengesizlik resmen.
Dürüstçe sebebini söyleyip bitiremeyecek kadar dengesizmiş.

Elektrik alamadım senden, çok uğraştım diyen bir insan bir gün önce neden anneme anlatayım seni önümüzdeki hafta desin ki. Bence annesi onay vermedi bu ilişkiye.
babası ters tepmiştir diye düşündüm de bende kuzenim anlatmamıştır bence çekiniyordu dedi ama belki de öğrenmişte olabilir

bence aılesı onay vermedı yada gercekten begenmedı ama o kadar yol geldı uzmeyım dedı eh brazda cekıngenmıs yuzune syleyemedı

Bence beğenmemiş.
Sen gelince ısınmak istemiş, biraz denemiş hayallerinden bahsetmiş.
Sana gerçekten bişey hissetmiş olsa engellemezdi zaten en azından açık kapı bırakırdı.

Kuzenin yazmasın bence. Kız ya ne istediğini bilmiyor ya da gerçekten ailesi engel. Ailesi sevgilisi olmasını istemiyorsa o zaman niye kuzenine umut vermiş onu da anlamadım. Kız gerçekten seviyorsa dayanamaz yazar zaten.

O zaman o kişi ailesine göre hareket ediyor. Hic sevmem böyle tipleri. Ailesi uzak diye istememiş olabilir. Tipini falan begenmwmiş olabilirler. Bazıları kapalı falan istiyor ya öyle bir aile olabilir. Hic üzülmesin kızcagız başkasının sözüyle hareket eden kişiden hayır gelmez.

Bence kız tarafı ne istediğini bilmiyor , bi Umut bi heyecan diye adamı ayağına getirmiş getirmişken anın tadını çıkarmış. Sonra da sen yoluna ben yoluma olmuş

Bence beğenmemiş.
Sen gelince ısınmak istemiş, biraz denemiş hayallerinden bahsetmiş.
Sana gerçekten bişey hissetmiş olsa engellemezdi zaten en azından açık kapı bırakırdı.
whatsapp engelli değil ama engelli gibi görünüyor, son görülme porfil fotosu ve durum yazısını kaldırmış ama hala açık niyeti ne ki acaba
bir de son anda neden sarılıp öpsün ki ya da gece ertesi görüşme mesajları sabah kalp falan anlamadım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…