kızlar bir bakar mısınız? (vajinismus)

çok teşekkür ederim
topiği takip ediyorum ama ordakileri okuyunca bile içim ürperiyor
yapacak gibi değilim
destek almam lazım
çalıştığım için hep erteledim ama gitmiyor böyle bir ay sonra iki yıl olucak hala böyleyim

oldu canım ama iki kere o da eşimin zoruyla çok kötüydü düşününce başım dönüyor titriyorum
Cok ıyı anlıyorum cnm senı ben 2014 ekim gbi yendım hala canım yanıyor alttan muayene bile olamıyordum cok sukur alıstım artık neler gectı basımdan insallah sende en kısa surede atlatrsın dualarım seninle

ay çok mutlu olurum bekliyorum

İşte zorla olunca daha da korkmuşsundur. O da çok etkilemiştir,keşke zorla olmasaydı
aslında o da zorlamazdı ama biz bir haftalık evliyken bi kadın doktoruna gittik o eşime zorla yoksa bunla uğraşamazsın bırak ne yaparsa yapsın dedi
eşim de onu dinledi
daha kötü oldum

Bende zamaninda yasamistim bu problemi 1 ay iliskiye girememistim ben k.k de okudugum taktikleri deneyip hallettmistim o egzersizler bana cok itici geliyodu sanki isi daha cok zorlastirmiyomu ben yapamdim hic ..mesala derin derin nefes almak gevsemek cok iyi gelmisti ozellikle derin nefes almak cok onemli resmen aciliyo vaji cok sasirmistim ilk o duvara carpma hissini kaldirdi kapilar acildi resmen..ama denemeyi birakma kafani rahatlat gevse ne biliyim seni tahrik etcek seyler dusun..

içimdeki sadece korku uzak duruyorum
anormal geliyor bana

kimse bilmiyor bu hazıranda 2 yıl olucak
Kimsenin bilmemesi avantaj..
Ama gün geçtikçe daha da zorlaşır durum sizin için..
Kuzum biraz rahatlamaya çalış eşini benimse iyice
Kolay değil hak veriyorum bende aynısını yaşadım zeytin yağıyla yendim
Bi denemeye çalış halledebilirsiniz .. Korkulacak bişey değil büyük fıkıh kitaplarında bile dünyanın en çok mutluluk veren şeyi bu diye yazıyor .. Neslin devamı için gerekli Allah'ın lütfu ..
Eşin anlayışlıymış maşallah ama bişeyler yapmaya çalışın bırakmayın yakasını savaşın..
Hemen randevu al görüş.. Ama asla pes etme.. Bol bol dua et rahat olmaya çalış..
O esnada kendini güzel yerlerde düşün allahtan yardım iste dua et yenersin inşaallah en yakın Zaman'da

Çok zor bir durum olsa gerek, umarım çözersiniz en kısa sürede.
Eşinizle ilişkiniz nasıl ben onu merak ettim.
Yani arkadaşlık gibi olsa gerek.

eşimle arkadaş gibiyiz o çok iyi

sorun bende
sanki bekar gibiyim
Anlıyorum.
Yani öpüşme ve ön sevişmenin ardından cinsel birleşmenin olmaması fikri gerçekten ilginç.
Dediğim gibi dilerim çözersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…