kızlar bir bakar mısınız? (vajinismus)

zlhism

evli :)
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2012
1.197
68
33
merhaba
Bakırköy devlet hastanesinde vajinismus tedavisi olan var mı yada istanbul avrupa yakasında iyi dediğiniz fiyatı makul bir dr var mı?
tedavi olmak istiyorum

Dra degil psikologa gitceksin canım bende psikologa giderek yendim 2 haftada 1 sene ilişkiye giremedik vaji cok cektırdı bana

merhaba
Bakırköy devlet hastanesinde vajinismus tedavisi olan var mı yada istanbul avrupa yakasında iyi dediğiniz fiyatı makul bir dr var mı?
tedavi olmak istiyorum

Bende tam tersini söylicem psikologa değil doktora gitmen lazım. Evet psikolojik bir rahatsızlık ama cinsel terapi eğitimi almış kadın doğum doktoruna gitmen gerekiyor bana göre. Psikolog eve git kendin yap egzersizini diyor ben asla yapamazdım o yüzden tercih etmedim ama ben kendim yapabilirim diyorsan tabi psikologa git. Ben de 7buçuk ay çektim asla egzersiz yapamam dedim çok zordu. Sonunda kendi doktorumun tavsiyesiyle vajinismus tedavisi yapan başka bir doktora gittim 2 haftada bitti kurtuldum. Gittiğim doktor egzersizi kendi yaptı sonra bana yaptırdı güvenim geldi ve evde yapbildim. Yani hangisine gideceğin biraz seninle alakalı.Lütfen gözünde büyütme gerçekten ben bile atlattıysam herkes atlatır. Hep yanlış bilgilerden ve anlatılan felaket senaryoları yüzünden bu hale geliyoruz.

Canım benim gittigim cinsel terapistti bana muzıkler dınletip biliçaltıma iniyodu egzerszleri ofretıyodu cok memnun kalmstım

Canım benim gittigim cinsel terapistti bana muzıkler dınletip biliçaltıma iniyodu egzerszleri ofretıyodu cok memnun kalmstım

Banada hepsini yaptı , videolar izletti evde izlemem için gevşeme cd leri vs verdi hattaa yurtdışında çekilen bir video vardı onu 2 3 kere izledim onun sayesinde biraz rahatladım. bilinçaltım temizlendi. Ama yine de egzersizi evde kendi başıma asla yapamazdımmm. Psikolog size egzersiz yaptımı? Yapmamıştır çünkü yapamazlar ben o yüzden tercih etmedim ama dediğim gibi arkadaşın egzersizden yana korkusu yoksa tabi psikologa gitsin. Biraz korkularımızla ilgili bir durum bu.

ben korkuyorum yaklaştırmıyorum bile kendime 2 sene oldu
önerebileceğiniz bir terapist yok mu

canım inşallah ben de atlatırım dr adı neydi istanbulda mı?

Gazıantepte Nurten Tosun var ondan Allah binlerce kez razı olsun 1sene neler cektik en sonunda derdımıze care buldu

Çok geçmiş olsun. Yalnız iki yıl uzun bir süre değil mi? Keşke daha önce gitseydiniz. Neyse...

Çok doğru bir adım attınız. Allah' ın izniyle en kısa zamanda atlatacağınıza inanıyorum. Burada bu konuda sıkıntı yaşayan ama zamanla ve çabayla bu durumu atlatan çok bayan var.

Bu konuda da bir sürü topik vardı.

Şimdiden geçmiş olsun. Mutluluklar dilerim.

ben korkuyorum yaklaştırmıyorum bile kendime 2 sene oldu
önerebileceğiniz bir terapist yok mu

İşte bende öyleydimmm kaç kere tansiyonum düştü :) hiç korkma canım biz büyütüyoruz gözümüzde. Korkulacak yada çok acı veren bişey olsa milyarlarca insan yapmaz dimi? Ben sana gittiğim doktorun adını özelden yazarım bi araştırırsın ama ben çok çok memnun kaldım çok umutsuz vakaydım çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…