kızlar bir bakar mısınız? (vajinismus)

kızlar özellere fazla para dökmeyin. bende suan bu hastalıktan muzdaribim ama umudumu asla yitirmedim. deniyorum ve cabalıyorum. allah drdi veriyorsa inanın dermanını da veriyor o yzuden şuanlık eşimle beraber yenmeye calisiyoruz. daha sonra psikolojik destek almaya baslyabilirim...snucta kafada bitiyor herşey:110:

kızlar özellere fazla para dökmeyin. bende suan bu hastalıktan muzdaribim ama umudumu asla yitirmedim. deniyorum ve cabalıyorum. allah drdi veriyorsa inanın dermanını da veriyor o yzuden şuanlık eşimle beraber yenmeye calisiyoruz. daha sonra psikolojik destek almaya baslyabilirim...snucta kafada bitiyor herşey:110:
merhaba siz yendinizmi

Bakırköy de birçok hastane var hangisi acaba ?
Bakırkoy Mazhar osman ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde ücretsiz tedavi görebilirsin. Ben geçen sene Mart ayında başladım tedaviye ve 2 ayda yani Mayıs ayında tamamiyle yendim çok şükür.

Bakırköy devlet hastanesi diyorum bir dünya doktor çıkıyor hangisine gideceğiz?

Mazhar osman devlet hastanesini arayın. Psikoterapi binasına bağlanın ve durumunuzu belirtin. Size gün verecekler danışmanlar. Direk doktor aratırsanız doktor çıkmaz

Merhabalar bakırköyde Özge Şahmelikoğlu Onur isimli doktor var ben de buradan görmüştüm tedaviye gidecektim ama korona olayları patladı malum. İsterseniz bir araştırın hakkında iyi yorumlar okudum

İşte bende öyleydimmm kaç kere tansiyonum düştü :) hiç korkma canım biz büyütüyoruz gözümüzde. Korkulacak yada çok acı veren bişey olsa milyarlarca insan yapmaz dimi? Ben sana gittiğim doktorun adını özelden yazarım bi araştırırsın ama ben çok çok memnun kaldım çok umutsuz vakaydım çünkü
merhaba bahsettiğiniz doktorun adını bana da söyler misiniz

X