kızlar bilginize ihtiyacım var.moralim bozuk

ozgun2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
118
0
kızlar herkese merhaba
sizden bir konuda bilgi istiyorum
adetime 9 gün var daha
ve bazı forumlarda belirttiğim gibi sadece yumurtlama zamanında tek ilişkim olmuştu bu ay malesef.
ancak adetime 9 gün gibi uzun bir süre olmasına rağmen bir kaç gün öncesinden başlamak üzere bazı gariplikler var.
1- iki gündür sürekli uyuma isteği
2-vajinal akıntı var gibi
3-duygusallaşma (ağlayasım geliyor birşey yokken)
4- göğüslerde çok acıma başlamadı daha ama hep regl dönemime 1 hafta kala başlar
5- ısı ölçerim yok ama sanki vücut ısım da yüksek, eşim ateşin var gibi diyor..

biliyorum daha çok erken. benim yumurtlama günüm 1 -2 eylül gibiydi hesaplayıcılara göre ve ben sadece 1 eylül günü ilişkide bulundum, yarım saat hiç kalkmadım.
düşük ihtimal diyorum o yüzden.
size sorum adete bu kadar zaman varken böyle belirtiler normal mi yoksa üşütme falan mı yaşıyorum.
psikolojik belirtileri hepimiz yaşıyoruz o da olabilir ama bu nedir?
yerleşme döneminde olur mu yoksa böyle bir şey. ?
yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bu kadar erken birşey söylemek için zor canım..ama umarım gönlünden ne geçiyorsa rabbim onu sana versin...

bir de sağ kasıkta batma ...üşüttüm galiba. kimseden cevap yok mu..kan testi adete kaç gün kala sonuç verebilir.

kızlarr bir de 3 gündür feci gaz var. bunu da yazmayı unutmuşum..böyle şişkinlik ve gaz midemde. hani gastrit olunca gerilir ya karnım davul gibi şiş.

valla ben pek anlamam bu işlerden ama cocuk yoktur bnce çünkü olsa bile bu kadar kısa zamnda belirtilernden anlayamazsın gibi geliyo bana....ama sen inanmaya devame dersen enkısa zamnda inş.. gönlüne göre verir rabbim..............

Canım benim inş.Allah gönlüne göre verir canım testler adet tarihin geçtiğinde sonuç veriyor ama bu işler hiçde belli olmuyor üstüne görme de olabiliyor biliyorsun anlattığın belirtiler hamilelik belirtisine benziyor çünkü bende o belirtileri yaşadım. Biraz daha sabret istersen en hayırlısı neyse o olsun bitanem.

teşekkürler action...
bende biliyorum erken olduğunu ama insan yine de acaba diyor..dediğin gibi hayırlısı artık..ama geçenlerde forumların birinde bir arkadaşımız iki haftalık hamileymişim falan yazmıştı çok garipsemiştim zaten. ben de garip oldum böyle sırnaşık şey

Yok canım garip değilsin insan merak ediyor tabi ama hiç ummadığın bir anda oluyor işte inş.güzel haberlerini alırız.)

canım oruç tutuyorsan ondanda halsizlik uyuma isteği olabilir 4-5 gün geçsin bi test yap sen,adetine bikaç gün kala belli olur sonuç.bu belirtilerin çoğu adet belirtileri.adetin yaklaştığı için olma ihtimali yüksek göğüslerde renk değişimi falan varmı damarların belirginleşmesi vs.

İnşallah hamişsindir canım. Allah gönlüne göre versin inşallah. psikolojik de olabilir bu belirtiler. Çarşamba günü kan testi yaptır derim ben.

belirtiler hamilelik belirtilerine benziyor aynılarını bende yaşadım bence kendini fazla kaptırmadan bekle biraz sonra kan testi yaptır işallah hamilesindir . allah gönlündekni versin.

İnşallah hamişsindir canım. Allah gönlüne göre versin inşallah. psikolojik de olabilir bu belirtiler. Çarşamba günü kan testi yaptır derim ben.

teşekkürler arkadaşlar..
nevrosky canım çarşamba dediğine göre tahmini ovülasyondan 10 gün sonrasını kastettin heralde.

ya bir aklıma geliyor, bir durayım adeti bekliyim diyorum. gerçekten uzun süredir bebek bekleyen tüm herkese Allah nasip etsin, şimdi o beklentilerin verdiği umudu ve her ay regl oluncaki umutsuzluğu çok daha iyi anlıyorum.

kızlar Allah herşeyin hayırlısını verir. İnşallah en kısa zamanda hepimiz meleklerimize kavuşuruz. Ama inanın bazen saçma şeylerden bile belirti çıkarmaya başlıyor insan. yoksa işin mantığı, bekleme süresi belli...sabırsız olmamak lazım demekki..teşekkürler..a.s.

OZGUN2008 arkadaşım ya diyiceksinki bu kız durmadan bişey yazıyo ama yakınlık hissettim yazdıklarından çünki bende aynı şeyleri yaşıyrum senin yazdıklarını okudujça cvp yazıyorum haberleşelim benimde 11 günvar hastalanmama kaçgün kala yaptırsam kan testi sonuç verir

canım dermiyim öyle şey, tabiki yazıcaz, ben de yazıyorum heryere. yakınlık hissetmen de çok güzel. artık takipteyim seni kaydirigubbakcemile kan testinden vazgeçtim ben canım diğer mesajına yazmıştım. iki gün kala idrarda bakıcam evde. nasip canım. sende sabret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…