Kızlar bi el atıverin :)

garrulous

Koca göbeğinin sevgilisi <3 Taze gelincik :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
1.144
792
Malum konu balayı. .

Bütçe: 2,000 - 2,500 arası.
Yer : Bodrum, Marmaris, Fethiye, Antalya. .

Bunlara göre bana iyi bir yer, memnun kalacağımız bir yer var mıdır acaba :KK43:

Malum konu balayı. .

Bütçe: 2,000 - 2,500 arası.
Yer : Bodrum, Marmaris, Fethiye, Antalya. .

Bunlara göre bana iyi bir yer, memnun kalacağımız bir yer var mıdır acaba :KK43:
antalya da bu fiyat için sdc 2 gün kalabilirsin sanırım ama uygun otel bulursanız Antalya ilk tercih olabilir .bodrum duyduğuma göre bitmiş diyorlar turizm açısından.Fethiye ve marmaris güzel yerlerdir.

antalya da bu fiyat için sdc 2 gün kalabilirsin sanırım ama uygun otel bulursanız Antalya ilk tercih olabilir .bodrum duyduğuma göre bitmiş diyorlar turizm açısından.Fethiye ve marmaris güzel yerlerdir.

Huuhhh . . ! 2 günlüğüne 1' er bin lira??? Çok fazla. O kadar olduğunu sanmıyorum. Bütçeyi de 3 bin liraya çıkardık :KK70:

La Blance Resort Bodrum'u tavsiye ederim.
Spontane gelişen bir tatilimizde hiçbir yer bulamadığımızdan, bu otelde konaklamıştık.
Odalarının restorasyona ihtiyacı olduğunu düşünsem dahi; yemekleri, temizliği, hizmet kalitesi ve kendisine ait kum plajı olması dolayısıyla oldukça hoşuma gitmişti.
Son odalarından birinde geceliği 200den kaldık ki sezonun en canlı dönemiydi.
Bu arada düğününüze daha vakit varsa, kesinlikle Kıbrıs Nuh'un Gemisini öneririm.
Erken rezervasyonla yakın zamanda 5 gece 2600 tl idi.
Kampanyaları takip etmeniz önemli.

Huuhhh . . ! 2 günlüğüne 1' er bin lira??? Çok fazla. O kadar olduğunu sanmıyorum. Bütçeyi de 3 bin liraya çıkardık :KK70:
dedim ya oteline göre değişebilir ama genel balayı dediğinde fiyatlar biraz uçuk oluyor.Adam&eve balayı oteli mesela bu düzeydeki otellerin çoğu sizin verdiğiniz fiyat 1-2 gecelik oluyor

bende araştırıyorum canım. fiyatlar 2000 tlden aşağı değil maalesef güzel bi tatil istiyorsan herşey dahil.bodruma tatile cok gittim ama nedense herkes bodruma ölüp biterken ben pek fazla beğenmedim ya da bana göre değildi bilmiyorum aşırı kalabalık oluyo.sadece adı var bodrumun:) sanırım ben bunu sevmiyorum. Fethiye süpper ama orada da pek eğlence hayatı yok bodrum gibi . ama herşeyden uzaklaşmak için deniz kum güneş mükemmel bi yer .Antalya düşünüyorum bende balayı için baya bakıyorum netten. bi kaç otel var aklımda. antalya kemer de crystal aura beach resort burası olacak sanırım tercihimiz.ama hala araştırmaya devam tabi ki :)

hangi tarihler için?

Rezervasyonu yaptık, teşekkür ederim size :)

bende araştırıyorum canım. fiyatlar 2000 tlden aşağı değil maalesef güzel bi tatil istiyorsan herşey dahil.bodruma tatile cok gittim ama nedense herkes bodruma ölüp biterken ben pek fazla beğenmedim ya da bana göre değildi bilmiyorum aşırı kalabalık oluyo.sadece adı var bodrumun:) sanırım ben bunu sevmiyorum. Fethiye süpper ama orada da pek eğlence hayatı yok bodrum gibi . ama herşeyden uzaklaşmak için deniz kum güneş mükemmel bi yer .Antalya düşünüyorum bende balayı için baya bakıyorum netten. bi kaç otel var aklımda. antalya kemer de crystal aura beach resort burası olacak sanırım tercihimiz.ama hala araştırmaya devam tabi ki :)

Kararı nişanlım verdi, baya baktı, balayı için Antalya - Labada Beach Hotel' e karar verdi. Umarım memnun kalırız. .

X