Kızlar bi dileğim için fatiha okur musunuz nolur Allah razı olsun hepinizden

Hayırlı birşey nasipse siz okuyun Rabbim kabul eder inşallah Allah razı olsun

Okudum hakkinizda hayirli ise duaniz kabul olsun insAllah hayirli degilse hayra cevirip nasip etsin Allah.

Kızlar dilek ne bilmeden niye okudunuz? Hayırlı bişey mi bakalım kime hayır kime şer belli mi?
Dini konu açmak yasak değil mi?
İnternet forumundan dua mı toplanır? Otur et duanı allahım yarabbim ne günler ya.
@Mune abla bi fatiha okumak ister misin?

Kızlar dilek ne bilmeden niye okudunuz? Hayırlı bişey mi bakalım kime hayır kime şer belli mi?
Dini konu açmak yasak değil mi?
İnternet forumundan dua mı toplanır? Otur et duanı allahım yarabbim ne günler ya.
@Mune abla bi fatiha okumak ister misin?
Duamı ediyorum zaten müminin Mümine duası geçiyor ayrıca duanın nesi şer olsun ki bu şekilde insanları kırmanız çok yanlış

Duamı ediyorum zaten müminin Mümine duası geçiyor ayrıca duanın nesi şer olsun ki bu şekilde insanları kırmanız çok yanlış
İyi de birincisi Bdv'de böyle bi konu acamazsin, dua topikleri var, hadi yeni uyesin, bilmiyor olabilirsin..
Fakat biz ne bilelim senin ne istedigini? Kendince cok iyi niyet ve dileklerde olabilirsin ama seni tanimiyoruz, istegin hayır mı şer mi onu da ancak Allah bilir..

İyi de birincisi Bdv'de böyle bi konu acamazsin, dua topikleri var, hadi yeni uyesin, bilmiyor olabilirsin..
Fakat biz ne bilelim senin ne istedigini? Kendince cok iyi niyet ve dileklerde olabilirsin ama seni tanimiyoruz, istegin hayır mı şer mi onu da ancak Allah bilir..
Konu açmak için zorlanıyorum sevgili Lavanta isterseniz dileğimi söyleyebilirim gizli birşey değil yine de teşekkür ederim

Konuyu yanlış yere açmışsın.
Taşınır ya da kapanır.

İçinde kötü bir niyet olmadığını düşünerek ben de okudum.
Dileğin hayır mı şer mi bilmiyorum, ama hayırlısı ise kabul olur inşaallah..

Okudum canım.Rabbim hakkında hayırlısı ise kabul etsin dileğini inşlh..

Konu açmak için zorlanıyorum sevgili Lavanta isterseniz dileğimi söyleyebilirim gizli birşey değil yine de teşekkür ederim
Site kurali bu, cunku bu konular Bdv'de ise kesin polemik çıkıyor, o nedenle siyaset-din-dert bölümleri ayri ayri.. (gerçi siyasette de cok kavga cikiyor da neyse :KK53:)
Dileğini bilmemekle birlikte kotu niyetli olmadigina inaniyorum, inşaAllah mutlu olursun..

X