kızlar bi bakarmısınızzz

cok güzel yazmışşınnn:) insallah vardır böyle olunca heyecanlandım vallaa karnımda ve belimde agrı var ama adet sancısı kadar kuvvetli bi agrı deil daha deişik

canım benim seni çok iyi anlıyorum inanki adet ağrısından farklı oluyor daha kısa süreli oluyor bir anda giriyor zaten testi yaptırda bizede yaz hayalcim merak ederiz şimdi

pazartesi yaptırayım bari tabi hastalanmassam dün idrarda baktım cıkmadı daha erken ama demi

kıyamam canım az kalmış zaman geçmek bilmez şimdi ama başka birşeyle meşgul olmaya çalış bizde inşallah senden güzel haber alırız sonucu alınca yaz

negatif cıktı kızlarrrr kısmet değilmiş.haber veremedim özür dilerim malüm yaz geldi işler yogunlasıyo kıllara vedaa

Bende evlendikten 6-7 ay sonra adetim 15 gün kadar gecikmişti. O zamanlar düşünmüyorduk tabii. Yaptırdığım testin haddi hesabı yoktu. Sonra kendiliğinden geldi. Bence panik yapma. Biraz daha bekle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…