kızlar bi bakarmısınızzz

izmirhayal

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.834
24
39
merhaba arkadaslarr aslında cocuk düşünmüyoruz yanlış anlamayın yani şuan için 4 aylık evliyim çünkü hep 5 gün öce hastalanırdım bu ay hastalanmadım gecen ay 28 de olmuştum eşim korunuyo hamiş olabilirmiyim kii

en son 28 şubt adet gördun anladım kadarıyla...bir kaç gün da bekle olmasa bir test yap

tesekkür ederimm peki akıntı olmadan hamile olunurmu benim su gibi vardı ama 2 gündür kasildi bide fena halde göğüs uçlarım cok acıyo rengine baktım bişey anlamadım çünkü benim zaten cok koyular

yani geçen ay bugünmü görmüş oluyosun cnm adetini.bekle bikaç gün bence.gelmezse hamilesindir.

hastalanmadan öncede acırdı ama bukadar uzun süre deil 1 yada 2 gün acırdı 2 haftadır cok acıyoo sızlıyo daha dogrusu

aslında olsada üzülmem hatta okudukca yazdıklarınızı keşkee diyorum:) ama korunuyoduk yani olumuki:)

valla cnm ben gün sayıyorum..1nisan bnm adet tarihim..bnmde göğsümde elleyince özellikle uç kısmında acı var...kasığımda batmalar var özellikle sağ tarafta..mide yanması var...
bence sen bir kan tahlili yaptır kesin çıkar eğer varsa bişey...
idrar tahlili için en az 5 gün falan geçmeli sonuç için.

şuat ayı 28 çekiyo biliyosun ordan zaten 3-4 gün atıyo bende 28 şubatta regle olmuştum ayın nisanın 2 sinden önce beklemiyorum ama yinede bilemem bence 1 hafta daha bekle ama sonra hemen test yap ama göğüs uçların heray öyle acıyomu değilse bu sefer farklıysa hamile olma ihtimalin olabilir okuduğum kadarıyla o büyük bir belirti. Mesela bende deli gibi istiyorum bebek 7 aydan beri uğraşıyoruz malesef şimdilik yok.Aslında bakarsan inşallah hamilesindir ne güzel çünkü canım bu işler beklemeye uzatmaya gerek yok hayırlısı olsun inşallah...:Saruboceq:

Son düzenleme:

bnm 5 6 günüm var kan testi yaptırayim mi sence?

valla olursa cok mutlu oluruz erken merken sorun deil ama işte korunuyodukya ondan şüphem göğüslerim bu defa biraz farklı igne batıyomuş gibi bide iki haftadır sürekli acıyo bugünde başım cok agır yani salak gibiyim bilmiyom hayırlısı insallah vardır

bendede akıntı kesildi acaba hamilelikte hep akıntı oluyomu akıntısız hamile olunmazmı ki

canım illaki akıntın olması gerekmiyor hamile olman için göğüs ağrısıda bir hamilelik belirtisi ama yeni evliliklerde hormonlar daha düzene girmediği için böyle gecikmelerde olabilir.bana kalırsa en kısa zamanda bir kan testi yaptır o zaman kesin sonuç belli olur Rabbim gönlünüze göre versin evet erken olunca ya ben şunuda yapıcaktım bunuda yapıcaktım diyosun ama bebeiş büyüdükçe ikinizdinde dünyası o oluyor birden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…