kızlar bi bakarmısınız???

Berenco

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
685
930
merhaba kızlar üyeliğim eski ama foruma ilk defa yazıyorum.sorum şu adetime 2 gün var dün akaşam dayanamadım test yaptım ikinci çizgi çıktı ama çok silikti.kasıklarımda sızlamalar var sizce hamile olabilirmiyim??lütfen yardım edin cevaplarınız için teşekkürler

Büyük ihtimalle gebe olabilirsiniz.En iyi sonucu almak için kan testi yaptırabilirsin.ayrıca bozuk olan testlerde yanlış çıkma ihtimali olabilir.

dün tekrar test yaptım yine silik çizgi vardı.kan testine gittim beta hcg 239 çıktı hamileymişim ama doktor her ihtimale karşı testi yenilememi söyledi .bu arada bu gün adet olamam gerekiyodu.ilgilendiğiniz için teşekkürler

inşallah sağlıkla gelir cnm tebrikler .. benimde 3 aydır 5 gün öncedenn geliodu fakat bu ay gününden 4 gün geçti ve hiç bi belirtimde yok açıkçası ne adet ne hamilelik belirtim var bende umutlanıorum ama o kadar test yaptımki artık çıkmamasından korkuorum ..

teşekkür ederim canım inşallah sende hamilesindir test yapsana ben dayanamadım 4 gün önce yaptım çıktı.allah isteyen herkeze versin.bu arada inşallah hayal kırıklığı yaşamam.

ben yaşıycağını sanmıorum cnm kinci çizgi çıkmış çünkü .. sağlıklada almak nasib olur inşallah .. ben o kadar test yaptımki hep negatif çıktığı için o kadar korkuyorumki şuan cesaret edemiorum ve bi yanımda içimi kemirio belki bu akşam alıp yaparım bakalım artık..

rabbim isteyen herkeze versin.kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…