kizlar bi bakarmisiniz bi sorum var

esin58

2 kız anasi:)
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
1.895
6
3 aylik bebegim var disari cıkınca rüzgardan nefesi kesiliyor yada soguk ortamda nefesini toparlayamıyor.sizinde böylemi oluyor alisırmı dısari cikinca bana bi yardimcı olurmsunuzzz

canım alışır elbet.rüzgar onu ürkütüyordur,zamanla alışacakdır.ama bn bile halen rüzgardan koruyorum arkadaşım,hasta oluvercek diye.buseferde sarınca terliyor.o daha kötü oluyor.serbest bırakmak lazım aslında.bizler çok sütüne gidiyoruz bebitolarımızın

benim kızlarda 4 aylık, henüz dışarı çıkardım bile diyemem, balkona çıkarıyorum güneşli olunca
Dün bahçeye çıkardım biraz rüzgar vardı rahattı kızlar, bir sorun olmadı. çok rüzgarlı havalarda çıkarma canım bence sabret yaz geliyor :))

sevgilera.s.

3 aylik bebegim var disari cıkınca rüzgardan nefesi kesiliyor yada soguk ortamda nefesini toparlayamıyor.sizinde böylemi oluyor alisırmı dısari cikinca bana bi yardimcı olurmsunuzzz

Evet canım rüzgara çıkarınca benim oğlum da aynı tepkiyi veriyor. Sanırım normal bi durum.

Rüzgarlı havada ağzıyla burnunu örtmeyi dene canım.Onların ciğerleri hassas daha.Bizim bile rüzgardan nefesimiz kesiliyor.Normaldir bence.Normal zamanda çok hızlı nefes alıp vermiyorsa bir sorun yok bildiğim kadarıyla.

normalde nefes alisi gayet düzgün.doktorada sormustuk oda koruyun demişdi.ama sizede danişmak istedim saolun arkadaslar

X