Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Farklı kişiler benzetildiğiniz için de mi eleştiri alıyorsunuz y ada hakaret? Aslında şaşırmamak gerek.Fotoğrafını koydu diye ilgili başlığa hakarete uğrayanlar var.Egolarını tatmin ettikleri söyleniyor.Komik gerçekten. kaydirigubbakcemile3

ayse hatun onala benzettim

umarım benimde basıma gelenler seninde basına gelmez

yrn bir gun birisi cıkar insan bu kadar birbirlerinden farklı kısılere benzetillir mı fln derlerse hiç sasırma yani
lıv isteyen istediğini der durur...umrunda bile olmaz...
insanların içi dışına yansıyor işte...

ayrıca birden fazla kişiye benzetilmek karakteristik yüz hatlarına sahip olan insanlar için geçerli,
beni de senide ve bazılarımızı allah böyle yaratmış...
suçlu bizmiyiz,bizi çok kişiya benzetenler mi,bizi yaradan mı ....
salla gitsin ....:sm_cool:
beni amcasının oğluna bile benzetem oldu ..napim yani alıştım ,kızamadım delikafadulden

Son düzenleme:
rouge ayse hatuna benzettım bende senı sen dıyınce amma sen daa guselsın:kedi:

neyse kızlar sorun degil napalım isteyen istedigini dusunsun

düş benzetmem hakkında ne dusunuyorsun benziyorsunuz degil mı ozellikle cene goz ve ten rengi onceden saclarında karemeldi degil mı gene boyatsan super olur cnm

Son düzenleme:
neyse kızlar sorun degil napalım isteyen istedigini dusunsun

düş benzetmem hakkında ne dusunuyorsun benziyorsunuz degil mı ozellikle cene goz ve ten rengi onceden saclarında karemeldi degil mı gene boyatsan super olur cnm

Evet canım andırıyor biraz gözlerimiz benziyor birde gülmediği zaman dudaklarımızda andırıyor tabi onunkiler benden daha iri benimkiler küçüğü onun:)
Saç rengi harika benim önceki saçımdan daha koyu benimkiler kumral bakırdı:)
Ten rengide benden biraz koyu gerçi bu onun solaryuma girmiş tenidir ama olsun ikimizde esmeriz sonuçta:)
Sonuç itibarı ile benzettiğin kişiyi çok beğeniyorum canım çıtı pıtı biri bence:) Teşekkür ederim.a.s

kimseyeee benzemeyen ozel bir guzelligim varr...sans dersen birtek o yok...
alalım fotoğrafı...
belki birine benzeyen eşsiz güzelliğin vardır...
tek şansın güzelliğin değildir mutlaka..
şanslısındır az da olsa...

Son düzenleme:
alalım fotoğrafı...
belki birine benzeyen eşsiz güzelliğin vardır...
tek şansın güzelliğin değildir mutlaka..
şanslısındır az da olsa...

guzellik bir yere kadarr cirkin sansi lazim..guzel olunca gozununde oluyorsunuz.toplu hallde kizkiza olunca birileri sadece size baksa bunun olay olmasi gibi sacmasapan seyler cikiyor..bu yuzden benim icin guzel olmak hicbirsey ifade etmiyor ha guzel misin dersen herkes kendine gore guzeldir..baskalari ne diyor dersen benim icin onemli hic olmamistir ama genelde guzel oldugum soylenir.resim sadece profil resmi kismina koyarim sizin icin!!gostermeye ihtiyacim yok..madem merak ettiniz..(algilamada hatadan dolayi unlemle duzeltilmistir..) :)))))

Son düzenleme:
silcem dedim gecde oldu baska zaman benzetirsiniz artık :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…