Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Imageshack - sany0736
ebişim in resminin linki...
ebişim benzetemedim kimseye ama düşüneceğim :)

Ben Ebişim 'i Suna Pekuysalın qençliğine benzettim Birde Sarah Jessica Parker :KK66:

5.jpg
sarah-jessica-parker-deck-the-halls-los-angeles-premiere-qDuQfP.jpg

sany0736.jpg

Suna Pekuysalın qençliğine normalde daha çok benzerde başka fotosunu bulamadım..

Son düzenleme:
http://www.entertainmentwallpaper.com/images/desktops/movie/forgetting_sarah_marshall04.jpg

Benide Mila Kunis'e benzetir herkes

Kızlar ısmdı bakdım resmıne de nerem benzıyo nasıl bı benzerlıkle bnzettınız cok merak etım suna hanıma :)

Kızlar ısmdı bakdım resmıne de nerem benzıyo nasıl bı benzerlıkle bnzettınız cok merak etım suna hanıma :)

Güzelim sen onu çıkartmadın şimdi. Elbette şu anki halleri benzemiyor.. Gençlik hallerine ilk yolladığın resimde çok benziyorsun resminide koydum ztn.. Filmlerden hatırlarsın aslında . Birde canım seni merve boluğura benzetmişler ona hiç itiraz etmemişsin ama . ona hiç benzemiyorsn :)

Son düzenleme:

güzelim sen onu çıkartmadın şimdi. Elbette şu anki halleri benzemiyor.. Gençlik hallerine ilk yolladığın resimde çok benziyorsun resminide koydum ztn.. Filmlerden hatırlarsın aslında . Birde canım seni merve boluğura benzetmişler ona hiç itiraz etmemişsin ama . Ona hiç benzemiyorsn :)

yok canım merve kım tanımıyo
rum sımdı sen yorum yazdın sonra baktım yukarıya dogru yazdıgında farkettım onunlada alakam yok anlamadım benzetmeyı ama sen dedın fakrettım valla
adszpmf.jpg
BNU RESIM SON CEKILMIS HALIM KIZLAR

X