Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

mortisya'yı klodya şefır'a benzettim:)

Nasıl foto ekliyoruz?

beni kime benzettiniz?

Sanki yüzünüz Kolera'ya benziyor. Aslında birine daha çok benziyosunuz ama ismini getiremiyorum :)
Kolera+kolo2.jpg

Evet şimdi farkettim bu fotoğraf 3 , 4 sene önceki fotoğraf ve gözümde freshlook gri lenslerim var ,gözlerimin zemini bu olduğu için bende o renk çıkıyor;

Ama gözlerim lens değil dediğiim gibiii canım :)

bnmde gözlerim seninkilerin aynısı oyüzden lens olmadığına eminim :KK9:

$575660_3278725925186_1178646437_32599102_1514565166_n.jpg $378736_2695374661769_1178646437_32365137_283048817_n.jpg

Kızlar peki ya ben kime benziyorum :KK55: Genelde Ziynet Saliye benzetiyolar. Bi lensli, bide lenssiz paylaşıyorum :KK14:

Son düzenleme:
beni çooook kişiye benzetiyorlar ya :))) tutki yakınlarından akrabalarına ünlülerden yabancı ünlülere melezlere falan da falan aaa şuna sen çok benziyorsun dedikleri ünlüleri aklıma gelenleri yazıyorum :)))
iclal aydın
bendeniz
zuhal topal
pınar altuğ
yıldız tilbe :)))
jenifer lopez (popo özellikle :))))
eva mendes
sonra kavak yellerindeki simsiyah gözlü kız adını unuttum
yav herkes çok farklı kişilere benzetiyor ve ben de bi tuhaflık var her gün değişik oluyorum çünkü makyaj saç beni acayip değiştiriyor özellikle resimler aynı gün içinde çekindiğim resimlerde bile çok farklıyım :)))
yukardaki isimlerde çok alakasız birbirinden ama benzetenler var daha da var unuttum :):KK52:

serebrum gayet güzelsin canım ilk akla gelen keira knightley,tabii yüzüne biraz makyajla :KK31: $666.jpg $66.jpg

bu arada dudakların süper,doğal mı? :KK31: aa fotoyu silmişsin :))) neyse ben benzetmemi yaptım :)

Son düzenleme:
serebrum gayet güzelsin canım ilk akla gelen keira knightley,tabii yüzüne biraz makyajla :KK31:Eki Görüntüle 402429 Eki Görüntüle 402430

bu arada dudakların süper,doğal mı? :KK31: aa fotoyu silmişsin :))) neyse ben benzetmemi yaptım :)

göz renginden dolayı demi moore benzetiorlar yüzüm ufaktır burda çok yaklaştırdım.dudak iide üst dudağım daha kalın makyaj hilesi bilen varsa sölesin dert edindim valla:p

dudak kalemini üst dudakta normal dudak çizgisinde, alt dudağında ise dudağının hemen altında sür canım :KK31:

kızlar ben buraya resim koymak ıstemıyorum malum silinmiyo ama albümüm var bakabilirsiniz benıde bi çok kişiye benzettıler bunca zaman hadise,fahriye evcen,selin ortaçlı,begüm kütüğü özellikle hem burda hem çevremde cok duydumm bakalım sizler kime benzeteceksiniz :KK1:

X