Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

bende eklıım dedım kıme benzıyorum acep merak ettım pek bıseye benzeten olmadı su zamana kadar acaba bıseye benzemıyormuyum kı ne

Son düzenleme:
insanlar bana her Şebnem Ferah ve Natalie Portman a benziyorsun dediklerinde yüzlerinin ortasına bir yumruk atasım gelir

ben bir kere eşsizim kimseye benzemem

insanlar bana her Şebnem Ferah ve Natalie Portman a benziyorsun dediklerinde yüzlerinin ortasına bir yumruk atasım gelir

ben bir kere eşsizim kimseye benzemem

Şebnem Ferah ve Natalie arasında dağlar kadar fark var ama yaa... Nasıl bir benzetme yapmış o insanlar. Şebnem'e benziyorsan çok sevimli olmalısın, ne hoş.

Eki Görüntüle 131457 Eki Görüntüle 131458
kızlar beni kime benzetirdiniz hem uzun hem kısa saçlı halim:79:

Kısa saçlı halin aynı Ömür Gedik ama doğru düzgün foto bulamadım.
Uzun saçlı olanı birine benzetemedim. Arada da çok fark varmış uzun ve kısa saçlı halinin.

Yok şimdi benzettim aşk iksirleri yapan bir kadın var tvlere çıkıyor ona benziyorsun uzun saçlıyken.

Son düzenleme:

tşk cnm .aşk iksirleri yapan?bilemedim

Eki Görüntüle 131442
ben i kime benzettin canım... ozaman...

kimseye benzetemedim,çok hoş birisin ama

Eki Görüntüle 131457 Eki Görüntüle 131458
kızlar beni kime benzetirdiniz hem uzun hem kısa saçlı halim:79:

kısa saç nasılda güzel yakışmış:) çok güzelsiniz birilerini feci halde anımsatıyorsunuz ama çıkartamadım.bu arada kısa saçlı halinizle avatarınız arasında da bir benzerlik var.

krstal aşk iksirleri gibi zımbırtılarla uğraşan kadın show tvdeki yemekteyiz programına katılmış. Ordan görebilirsin kendisini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…